ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ – ПРЕЗИДЕНТА ПАТ «ХК «КИЇВМІСЬКБУД» ІГОРЯ КУШНІРА ДО ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Проти «Київміськбуду» триває інформаційна війна.

–  Останнім часом у пресі зросла кількість матеріалів негативного характеру, публікація яких, я переконаний, має замовний характер. Це потрібно певним особам, і є продовженням спроб рейдерських захоплень, тиску, намаганням розбурхати ситуацію навколо компанії.

Я наполегливо прошу працівників засобів масової інформації, журналістів перевіряти джерела, звертатись за роз’ясненнями до усіх сторін конфлікту, бути об’єктивними та послідовними. Ви формуєте громадську думку, вам довіряють, тож закликаю, будьте неупередженими!

А портали, які публікують неправдиву інформацію, неперевірену, я попереджаю – ми вживатимемо заходів, аби у судовому порядку притягнути писак, які розміщують брехню за гроші, до відповідальності. Поширення неправдивої інформації, наклеп, які призводять до заплямування ділової репутації, це все може стати прецедентом для позову, прошу про це пам’ятати!

Наш обов’язок будувати і виконувати зобов’язання перед інвесторами, а не відволікатися та реагувати на різного роду нісенітниці. Перед усім, ми працюємо для людей, це для нас є головним пріоритетом.

 

Шановні журналісти! За більш детальною офіційною інформацією просимо звертатись до прес-служби за телефоном (044) 280-38-44 або надсилати запит на електронну пошту [email protected]