Введення в експлуатацію
Будинок
Будівельна адреса
ЖК просп. Перемоги, 71-А
Адреса відділу продажів

вул. М. Омеляновича-Павленка, 4/6

Телефон відділу продажів

044 280-90-11

(068) 280-90-11

(095) 280-90-11

Про комплекс
Будинок розташований у зручному, спокійному та затишному місці нашої столиці.Безпосереднє...
  • М. "Нивки"
  • М. "Святошино"
  • Гимназия № 154
  • Спортивный клуб
  • Средняя школа № 73
  • Парк отдыха

Про комплекс

Будинок розташований у зручному, спокійному та затишному місці нашої столиці.

Безпосереднє сусідство зі станцією метро, зручними транспортними розв’язками, а також із парковою зоною є благодатним для проживання.
За 100 метрів від будинку розташована станція метро «Нивки», тому за 10 хвилин без пересадок Ви можете дістатися до центру міста.
Жити на пр-т. Перемоги буде зручно як для мешканців які переважно користуються громадським транспортом, так і для автомобілістів – виїзд на проспект Перемоги в обидва напрямки руху.
Завдяки вдалому розташуванню, а саме ─ відсутності прямого виходу на активну транспортну артерію міста, мешканці зможуть оцінити чистоту та тишу.
5 хвилин пішої прогулянки – і Ви у парку «Нивки», де є не лише зони відпочинку, а й декілька озер.
Сучасні стильні фасади та індивідуальний інтер’єр вхідних груп ─ від 4 квартир на поверсі та безшумні ліфти, невеличка власна інфраструктура та затишне подвір’я ось що необхідно для комфортного життя.
Даний комплекс підійде для кожної людини або сім’ї, адже в одному місці дивним чином поєднуються свіжість зеленого парку і затишок навколишньої забудови, практичність і функціональність сучасних планувальних рішень та близькість до центру.