Ціна
від 17 093,00 грн/м2

Знижка

При 100% оплаті - 10%

При 50% оплаті - 5%

Введення в експлуатацію
Будинок 1
Будується
Будівельний адреса
вул. П.Радченка, 27-29
Адреса відділу продажів

вулиця Кадетський Гай, 6/1

Телефон відділу продажів

(044) 280-90-11

Про комплекс
Ми будуємо новий житловий комплекс "Медовий" в Солом'янському районі м....
Обрати будинок
  • 1
  • 2
  • 3
1
2
3
Секція 1
Секція 1
Секція 2
Секція 3
Секція 4
Секція 5
Секція 6
Секція 7
Секція 1

Доступно на поверхах

  • Метро Демеевская
  • Fitness 24
  • Озера Совки
  • Средняя школа №121
  • Гимназия №318
  • Продуктовый магазин

Про комплекс

Ми будуємо новий житловий комплекс “Медовий” в Солом’янському районі м. Києва, по вулиці Петра Радченка, 27/29.

Сучасний Солом’янський район на пагорбах правого берега Дніпра – один із найзеленіших у Києві. Тут міститься багато пам’яток архітектури, зелених парків та прозорих ставків.

Комплекс розташований у зеленій зоні біля Совських озер, тут буде не тільки комфортно жити, а й добре відпочивати від гамірного міста, прогулюючись на свіжому повітрі і насолоджуючись природою середмістя.

Житловий комплекс “Медовий” вирізняється серед інших своїм напрочуд яскравим, просто сонячним кольором фасадів. Будинки схожі на вулик. А вулик — це житло, яке надійно захищає бджолине гніздо від холоду й різких змін температури і вологості повітря, має достатній об’єм для розвитку сім’ї й хорошу вентиляцію. Ми проектували новобудову за таким же принципом.

Комплекс складається з 3-х будинків, що будуються поблизу Солом’янського лісопарку, поряд озеро, навколо якого будуть прокладені тротуарні доріжки, щоб мешканцям ЖК “Медовий” було зручно прогулюватися на свіжому повітрі.

У комплексі, висотність якого сягає 25-26 поверхів, представлені найрізноманітніші приміщення з цікавими планувальними рішеннями та площами – від мінімальних однокімнатних (30 кв.м.) до п’ятикімнатних (165 кв.м.). Такий великий вибір дає змогу кожному покупцю обрати для себе найкращій варіант.

На перших поверхах комплексу запроектовані нежитлові приміщення (аптеки, продовольчі та продуктові магазини), це не тільки зручно для мешканців, а й допомагає економити час на придбання товарів першої необхідності. Також у будівлі передбачене приміщення під ресторан.

Для комфорту автовласників у житловому комплексі побудують підземний паркінг, до якого можна потрапити просто спустившись на швидкісному та безшумному ліфті. Під пильним наглядом охорони ваш автомобіль буде у повній безпеці.

Компанія подбала і про створення комфортних умов для маленьких мешканців: ми побудуємо не тільки сучасні дитячі та спортивні майданчики,  а й дитячий садочок.

ЖК “Медовий” має чудову транспортну розв’язку. На автомобілі від центру міста до комплексу можна дістатися за 20 хвилин. Поруч із новобудовами зупинки громадського транспорту. В кілометровій зоні від комплексу Севастопольська площа, яка має зручне транспортне сполучення із усіма районами міста Києва.

Ваше життя в ЖК «Медовий» буде як мед, таким же сонячним і солодким!

Школи
– середня загальноосвітня школа №121 15 хв
– ліцей №144 ім. Г. Ващенка 20 хв
– гімназія №318 “Мілленіум” 5 хв
Дитячі садочки
– “Золотий ключик” 7 хв
– дитячий садочок №63  7 хв
– дитячий садочок №146  12 хв
Розваги
– ТРЦ “Ocean Plaza” – 10 хв на авто
– парк “Урочище Совки”  20 хв
– парк біля Совських озер 6 хв
Спорт
– спортклуб “Fitness 24h”  10хв
– спортклуб “Fitness Life”  10 хв
– спортзал “Міцний горішок” 15 хв
Транспорт
– М “Деміївська” 10 хв на авто
– автобусна зупинка 5 хв
Медицина
– інститут кардіології ім. М.Д. Стражеску- 9 хв на авто
– пологовий будинок №5  5 хв на авто
– клініка “Добробут”  10 хв на авто