Ціна
від 9 500,00 грн/м2
Введення в експлуатацію
Будинок 1
Будується
Поштова адреса
м. Житомир. вул. Героїв Чорнобиля,6,8
Будівельна адреса
вул. Героїв Чорнобиля, 6-8
Адреса відділу продажів

вул. М. Омеляновича-Павленка, 4/6

Телефон відділу продажів

(044) 280-90-11

Про комплекс
   Житловий комплекс по вул. Героїв Чорнобиля, 6, 8 -...

Доступно на поверхах

1
Секція 1
Секція 4
Секція 5
  • Супермаркет "Metro"
  • Агротехнический коледж
  • Магазин
  • Развлекательный центр "Плаза"
  • Отделение банка
  • Отделение "Новая почта"
  • Стадион
  • Средняя школа №16

Про комплекс

   Житловий комплекс по вул. Героїв Чорнобиля, 6, 8 – це сучасний п’ятисекційний будинок комфорт-класу, який розташований у тихому, затишному та перспективному районі міста Житомир. Наявність власної автостоянки, незначна відстань від центру міста робить його зручним та комфортним для проживання. Поблизу комплексу містяться супермаркети «Мetro», “Вопак”, “Екомаркет” та спортивно-оздоровчий центр “Плаза”.

   У пішохідній доступності працюють школи №16 та №28, дитячий садочок № 65, медичний центр та поліклініка. Житловий комплекс “Олімпійський” має власну повноцінну інфраструктуру: сучасні дитячі майданчики, комфортні зони відпочинку для дорослих та дітей, відкрите універсальне спортивне поле, яке можна використовувати для гри в футбол, теніс, баскетбол, а через дорогу розташований стадіон агротехнічного коледжу.

   10 хвилин – і ви вже в центрі ділової активності міста з безліччю магазинів, ресторанів, розважальних комплексів. За 15 хвилин можна дістатися до одного з найпривабливіших місць Житомира та області – Соколовського кар’єру. Саме цей кар’єр є одним з найулюбленіших місць відпочинку мешканців міста та його околиць.

   Особливо його полюбляють дайвери, завдяки чистій, прозорій воді та великій глибині. Житловий комплекс по вул. Героїв Чорнобиля, 6, 8 завдяки своєму місцерозташуванню в тихому місці, неподалік центру, може задовольнити потреби всіх осіб, які дбають про комфорт та зручність свого життя.

   Переконайтесь в цьому вже зараз.