Введення в експлуатацію
Будинок
Збудований
Будівельна адреса
База відпочинку. Запоріжська обл. Приморський р-н. вул. Дем'яна Бідного, 2
Адреса відділу продажів
Телефон відділу продажів

(044) 280-90-11

Про комплекс
  Пропонуємо придбати діючу базу відпочинку на узбережжі Азовського моря...

Доступно на поверхах

Про комплекс

  Пропонуємо придбати діючу базу відпочинку на узбережжі Азовського моря (перша лінія), розташована в селищі Набережне (земельна ділянка площею 1,02 га).

На сьогоднішній день, на території бази відпочинку знаходяться 25 комфортабельних дерев’яних будиночків з альтанками.

База прекрасно підходить як для тихого сімейного відпочинку, так і для великих галасливих компаній, оскільки територія бази дозволяє розмістити велику кількість відпочиваючих, а Азовське узбережжя порадує прекрасною погодою і теплим морем.

Відпочинок на Азовському узбережжі – це перш за все оздоровлення, купання в теплому морі і насолода цілющим морським повітрям. Морський клімат позитивно впливає на нервову систему, покращує самопочуття людини і дозволяє відпочити від міської метушні і залишає найприємніші спогади. Ваші гості також високо оцінять затишну зелену зону бази відпочинку.

Придбання бази відпочинку на узбережжі – це дуже вигідна інвестиція, зокрема, прибуток від надання в оренду будиночків і номерів для відпочиваючих. База одночасно може прийняти 100 гостей. Середня ринкова ціна оренди будиночка на сьогодні складає 300 грн на добу. Відповідно, при повному заповненні Бази – Ваш прибуток складатиме 7500 грн на добу. А якщо Ви направите отриманий прибуток на розвиток і модернізацію Бази, Ваш дохід від оренди зможе збільшитися в декілька раз. До того ж, сприятливий для відпочинку сезон триватиме півроку.

А якщо в Ваших планах отримувати прибуток цілий рік, зверніть увагу, що селище Набережне славиться цілющими грязями Обитічної затоки, що дасть змогу відкрити прекрасний SPA курорт.

База відпочинку, дитячий табір або SPA курорт – щоб ви не обрали, Вашими помічниками у розвитку бізнесу стануть чисте море, красиве узбережжя, розвинена інфраструктура і чарівна природа.

Ви давно мрієте про шикарний маєток з терасою на березі моря, з затишною зеленою територією, та ще й з басейном? Є рішення! Придбавши базу відпочинку на березі Азовського моря, Ви зможете, прокинувшись вранці, відчинити вікно і насолоджуватися свіжим морським бризом, а ввечері – зібратися всією сім’єю або компанією під кроною дерев, помилуватися на чудовий захід сонця і покуштувати смачні страви, приготовані у власній зоні барбекю.

Наші менеджери допоможуть втілити Вашу мрію!