Введення в експлуатацію
Будинок
Збудований
Будівельна адреса
вул. Академіка Філатова, 2/1
Адреса відділу продажів

вул. Омеляновича-Павленка, 4/6

Телефон відділу продажів

(044) 459-28-54

(067) 473-63-70

(050) 399-80-34

Про комплекс
  Офісний центр “Французький квартал” - це новий бізнес-центр європейського...

Доступно на поверхах

Про комплекс

  Офісний центр “Французький квартал” – це новий бізнес-центр європейського рівня в серці столиці, побудований з використанням сучасних матеріалів, систем інженерного устаткування, високоякісної обробки.
Сучасне і оригінальне архітектурне рішення, вдале поєднання застосованих оздоблювальних фасадних матеріалів, великі площі засклення виділяють наш центр серед інших.
  Зручне місцерозташування будівлі по відношенню до ділового центру міста та основних транспортних розв’язок, близькість до 4-х станцій метро – “Палац Україна”, “Либідська”, “Печерська” та “Дружби Народів”, зручність під’їзних шляхів та достатня кількість підземних паркувальних місць ЖК “Французький квартал” робить його зручним для ведення будь-якого виду діяльності.
  Ми пропонуємо офісні приміщення з оптимальним співвідношенням ціна – якість – місцерозташування. Будівля офісного центру “Французький квартал”складається з 6 поверхів, загальною площею 7850,2 м2, а вдалі планування приміщень усередині офісного центру дають можливість легко орієнтуватися відвідувачам і працівникам у ньому, швидко потрапити в необхідне місце.
  Поруч з офісним центром “Французький квартал” знаходиться розвинена інфраструктура: заклади громадського харчування, парк ім. М. Замковецької, супермаркет “Сільпо”, адміністративні будівлі, клініка та інші підприємства.

Реалізація офісного центру можлива повністю, поверхами або окремими приміщеннями!

Детальніше за телефонами: (044) 459-28-54, (067) 473-63-70. (050) 399-80-34