Як придбати

1. Вибір об’єкта нерухомості.

2. Консультація у менеджера відділів продажу ПрАТ «ХК «Київміськбуд» та підписання заявки на бронювання об’єкту нерухомості (за наявності оригіналу паспорту та ідентифікаційного коду).

3. Укладання нотаріально посвідченого Попереднього договору купівлі-продажу нерухомості.

4. Оплата:

– 100% вартості об’єкту нерухомості, або

– оплата 50% від вартості об’єкту нерухомості (решта неоплачених квадратних метрів розділяється рівними частинами на щомісячні платежі з останньою оплатою за місяць до запланованої дати введення будинку в експлуатацію).

5. Після введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси, починається процес виготовлення технічниого паспорту на нерухомість. Кожному покупцю в телефонному режимі повідомляється сума необхідної доплати (повернення) грошових коштів за різницю метрів квадратних між фактичною та проектною площами.

6. Укладання нотаріально посвідченого Договору купівлі-продажу об’єкту нерухомості (Основний договір). У день підписання Основного договору передається об’єкт нерухомості, відповідно до Акту прийому-передачі нерухомості.

7. Укладання договору на обслуговування з експлуатуючою компанією, після чого власник отримує ключі від об’єкту нерухомості.

За більш детальною інформацією щодо придбання квартир, нежитлових приміщень та машиномісць просимо звертатись до відділів продажу Компанії, а також за телефоном:

(044) 280-90-11