НОВОБУДОВУ НА ЛУМУМБИ ГОТУЮТЬ ДО ВВОДУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Зведення житлового комплексу «На Лумумби», що за адресою вул. Іоанна Павла ІІ, 11 наближається до завершальної стадії. Зараз будівельники майже закінчують роботи з облаштування цегляної кладки, триває встановлення вікон. Паралельно проводяться фасадні роботи. Всередині будинку триває облаштування внутрішньої інженерії, завершуються роботи з виконання стяжки підлоги та встановлення вхідних дверей.

НОВОБУДОВУ НА ЛУМУМБИ ГОТУЮТЬ ДО ВВОДУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

 

Купити житло у цій новобудові можна із суттєвою знижкою, яка запроваджена на чимало об’єктів Компанії. Так, за умови 100% оплати бонус складатиме 20%, якщо вноситься 50% коштів, тоді знижка становить 10%.

НОВОБУДОВУ НА ЛУМУМБИ ГОТУЮТЬ ДО ВВОДУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

 

У безпосередній близькості від житлового комплексу розташовані великі ділові центри, престижні навчальні заклади («Академія муніципального управління», «Київський національний університет культури і мистецтв», «Київський університет управління та підприємництва»), дитячі садки («Монтессорі» і «Малятко»), ресторани і бутіки, театри та концертні майданчики (Палац «Україна», будинок органної музики, Концерт-хол), НСК «Олімпійський», торгово-розважальний комплекс «Олімпійський», а також найбільший регіональний ТРЦ «OceanPlaza».

Детальніше щодо умов купівлі та наявності вільних квартир – у відділі продажів: (044) 280 90 11. Звертайтесь!