«АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ

З нагоди 28-річниці виводу радянських військ з Афганістану, 4-ро працівників Холдингової компанії отримали нагороди від Київської міської спілки ветеранів Афганістану.

Виконати почесну місію і привітати бойових побратимів приїхав голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, заступник голови Київської міської спілки ветеранів Афганістану, полковник запасу Артур Дерев’янко.

«АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ «АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ «АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ

 

 

 

Орденом «Пошана, честь і відвага» нагороджено Віце-президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуарда Шевчука, Керуючого справами компанії Юрія Зубка, начальника Відділу автозабезпечення Ігоря Радійчука і водія Володимира Кравченка. Всі вони у різні роки проходили службу у окремому контингенті радянських військ в Афганістані, мають бойові нагороди і відзнаки.

«АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ «АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ

 

 

Вручаючи ордени, Артур Дерев’янко зазначив,  що «Афган» – це братерство на все життя.

«Ми всі з військ спеціального призначення, служили в одній,  а дехто в інших бригадах, але виконували одну й ту ж місію – служили своїй Батьківщині. Я думаю, що своєю працею сьогодні ви показуєте гідний приклад того, як треба служити і працювати на благо нашої країни. Щастя вам, здоров’я, наснаги і всього самого найліпшого у вашому житті. Вітаю вас, і дякую за службу і роботу», – сказав він.

«АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ «АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ

 

 

Війна в Афганістан, в якій брали участь урядові війська Афганістану і Радянського Союзу проти груп моджахедів, розпочалась у грудні 1979 року і тривала 10 років до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Унаслідок цієї війни, за міжнародними даними, загинуло близько 1,5 млн або 10% з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців, з них 3087 вихідців із теренів України.