«АФГАНЦЯМ» КИЇВМІСЬКБУДУ ВРУЧИЛИ ОРДЕНИ

З нагоди 28-річниці виводу радянських військ з Афганістану, 4-ро працівників Холдингової компанії отримали нагороди від Київської міської спілки ветеранів Афганістану.

Виконати почесну місію і привітати бойових побратимів приїхав голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, заступник голови Київської міської спілки ветеранів Афганістану, полковник запасу Артур Дерев’янко.

 

 

 

Орденом «Пошана, честь і відвага» нагороджено Віце-президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуарда Шевчука, Керуючого справами компанії Юрія Зубка, начальника Відділу автозабезпечення Ігоря Радійчука і водія Володимира Кравченка. Всі вони у різні роки проходили службу у окремому контингенті радянських військ в Афганістані, мають бойові нагороди і відзнаки.

 

 

Вручаючи ордени, Артур Дерев’янко зазначив,  що «Афган» – це братерство на все життя.

«Ми всі з військ спеціального призначення, служили в одній,  а дехто в інших бригадах, але виконували одну й ту ж місію – служили своїй Батьківщині. Я думаю, що своєю працею сьогодні ви показуєте гідний приклад того, як треба служити і працювати на благо нашої країни. Щастя вам, здоров’я, наснаги і всього самого найліпшого у вашому житті. Вітаю вас, і дякую за службу і роботу», – сказав він.

 

 

Війна в Афганістан, в якій брали участь урядові війська Афганістану і Радянського Союзу проти груп моджахедів, розпочалась у грудні 1979 року і тривала 10 років до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Унаслідок цієї війни, за міжнародними даними, загинуло близько 1,5 млн або 10% з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців, з них 3087 вихідців із теренів України.