ДЕТАЛЬНИЙ ОГЛЯД ЖК «ОТРАДА» ВІД ПОРТАЛУ DOMIK

       Серію матеріалів порталу Domik.ua про актуальну вартість квартир у новобудовах і умовах інвестування продовжує матеріал про житловий комплекс «Отрада».

       Житловий комплекс «Отрада» зводиться на проспекті Відрадному, 93/2. Це Солом’янський район столиці, житловий масив Відрадний – новобудова розташована в 2,5 км від однойменної залізничної станції. У 30 м знаходиться зупинка громадського транспорту, за допомогою якого можна за 20-25 хвилин дістатися до станцій метро «Шулявська» або «Берестейська».

       Забудовник запланував зведення на ділянці землі 3,4 га семи будинків на 8, 16 і 26 поверхів. Технологія будівництва – монолітно-каркасна, стіни будуть викладені з газоблоку і утеплені мінеральною ватою. Проектом передбачено закритий від автомобілів двір, який мешканці зможуть залишати на дворівневому закритому паркінгу на 570 машиномісць.

       Квартири в житловому комплексі «Отрада» будуть здаватися з чорновою обробкою. На підлозі будівельники зроблять цементно-піщану стяжку за технологією «плаваюча підлога» – це дозволить конструкції протистояти навантаженням, що виникають під час усадки будинку, і не піти тріщинами. В санвузлах буде прокладена гідроізоляція, стіни – без обробки. Укомплектовані всі квартири будуть металевими протиударними дверима, сталевими радіаторами і металопластиковими вікнами з двокамерним склопакетом. Електропроводку проведуть до розподільного щитка, в місцях загального користування встановлять лічильники електроенергії, холодної води і тепла. Опалення в житловому комплексі планують зробити централізованим.

   Квартири в новому житловому комплексі доступні для купівлі за повну вартість зі знижкою 10%, у розстрочку на 3 роки або у кредит до 20 років. 

       Більш детально дізнатися про новий проект «Київміськбуду» можна в матеріалі: Скільки коштує квартира в ЖК «Отрада»