БУДИНОК № 6 НА ПОЗНЯКАХ,4-А «ПРИКРАСИЛА» КВІТКА

Будівельники завершили зведення моноліту останньої черги будівництва

Монолітний каркас житлового будинку №6 повністю зведено. За традицією, на даху новобудови встановили металеву квітку, яка є символом достатку та зростання. Тепер, після того, як найважчі роботи на об’єкті виконано, будівельники облаштовують внутрішню інженерію.

Закінчення найважчих монолітних робіт на останній черзі будівництва свідчить про те, що зведення житлового мікрорайону Позняки,4-А  майже добігає кінця. Так на будинках 4 і 5 триває облаштування фасадів  та встановлення вікон. Вони, до речі, будуть панорамними, що дозволить мешканцям, окрім як спостерігати чудову панораму, ще й втілити цікаві дизайнерські рішення у своїх нових оселях.

Житловий будинок №1, який ще називають «підковою», будівельники вже готують до здачі в експлуатацію.

Для тих, хто ще розмірковує: купувати чи ні, нагадуємо про знижку, розміром до 30%. Зараз вона розповсюджується на усі об’єкті житлового мікрорайону, а вибрати є з чого! До того ж, аби остаточно упевнитись у тому, що ця квартира дійсно варта стати вашою, запрошуємо на «дні відкритих дверей», що проходять по середах. Менеджери відділу продажів ознайомлять із варіантами планувань та проведуть в середину вже готових квартир, аби ви могли зробити правильний вибір. За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу продажів: (044) 280 90 11.