ХІД РОБІТ У ЖК STAR CITY У СІЧНІ

Тривають роботи по зведенню нового житлового комплексу “Star city” у Дніпровському районі Києва.

ХІД РОБІТ У ЖК STAR CITY У СІЧНІ

Станом на початок року у будинку №1, секція 1,моноліт виконаний на 6 поверсі, кладку облаштовують на 1,2,3,5 поверхах та у підвалі. У секції 2, вертикал 5-го поверху виконано на 100%, перекриття над 5-м поверхом виконано на 60%.

У будинку №2 вертикал підвалу виконано на 25%. 
У будинку №3 вертикал 2-го поверху виконано на 15%.
У будинку №4, 1 і 2 секції, виконане пальове поле.
У будинку №5 проводять підготовку для виконання пальового поля. Виконано 4 випробувальних кущі, 2 з яких вже пройшли випробування.

ХІД РОБІТ У ЖК STAR CITY У СІЧНІ

ЖК “Star City” – це вісім 25-поверхових сучасних будинків комфорт-класу, що складається з трьох односекційних і п’яти двосекційних будинків. На перших поверхах житлового комплексу будуть розміщені магазини, кав’ярні, ресторани, хімчистка та багато іншого так необхідного для комфортного проживання мешканців. Будинки, розташовані по периметру земельної ділянки, забезпечать закритість внутрішньої території від автомобілів та зовнішнього шуму. Дворова територія комплексу, обладнана сучасними дитячими та спортивними майданчиками, стане одним із улюблених місць відпочинку дітей та дорослих. Розвинена інфраструктура забезпечить мешканців усім необхідним для комфортного проживання.

У продажу 1, 2 і 3-кімнатні квартири площею від 38,5 кв.м до 81,7 кв.м, вартість квадратного метру від 20 239 грн ( з урахуванням знижки).