ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»

«Київміськбуд» продовжує роботи зі зведення житлового комплексу «Академ парк» в Святошинському районі столиці, на бульварі Академіка Вернадського, 24.

ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»

Станом на листопад у 1 і 2 секціях житлового комплексу виконуються роботи по проведенню електричних і сантехнічних комунікацій, встановлюють систему пожежної безпеки. В секціях №3 і 4 на фінішному етапі роботи по виконанню парапету даху. У секції №5 виконано 50% моноліту – на рівні 18 поверху, виконується  цегляна кладка на 14 поверсі. У 6 і 7 секціях виконується моноліт на рівні 11 поверху, цегляна кладка виконана на рівні 7 поверху. Крім того, повністю готове покриття паркінгу, на ньому почали облаштування гідроізоляції.

ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»

У продажу квартири від 56 кв.м до 110 кв.м. Вартість квадратного метра від 24 963 грн.

ЖК «Академ Парк» – це житловий комплекс комфорт-класу, розташований недалеко від станцій метро «Житомирська» та «Святошин». Він складається з двох семисекційних будинків з прибудованим дитячим садком і дворівневим підземним паркінгом. На прибудинковій території житлового комплексу також будуть розташовані дитячі та спортивні майданчики.

ХІД РОБІТ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ЖК «АКАДЕМ ПАРК»

У житловому комплексі «Академ Парк» частина побудованих площ виділяється для нежитлового використання. Такий підхід гарантує, що в результаті в будинку з’являться саме ті об’єкти, які йому необхідні. Продуктовий магазин, кав’ярня, відділення банку – їх затребуваність безпосередньо залежить від мешканців.