ХІД БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ НА ЖК РАЙДУЖНИЙ

Триває будівництво нового житлового комплексу Райдужний”, що зводиться у Дніпровському районі по вул. Кибальчича,2.

Будівельники приступили до завершальних робіт. На будинку №1 повністю виконано моноліт та кладку стін, встановлено вікна. Закінчуються роботи по облаштуванню фасаду. Всередині будинку встановлюють міжквартирні двері. Тривають роботи по облаштуванню сантехніки та електрики, наразі виконано близько 70% від загального обсягу.

У будинку №2 моноліт та кладка зовнішніх стін також повністю готові. Роботи по облаштуванню фасаду виконані на 40%. Будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи, а також роботи по облаштуванню сантехніки та електрики. На 80% виконана стяжка підлоги.

Будинок №3 повністю закінчений монолітом, кладка зовнішніх стін зроблена на 95%. Будівельники перейшли до робіт із виконання фасаду. На 20% від загально обсягу виконано встановлення вікон. Тривають внутрішні роботи щодо облаштування сантехніки та електрики, на 20% виконано стяжку підлоги.

В усіх трьох будинках тривають роботи по облаштуванню внутрішніх і зовнішніх мереж.

Житловий комплекс “Райдужний” складається з трьох 26 поверхових будинків, що зводяться по монолітно-каркасній технології з використанням сучасних та якісних матеріалів. На перших поверхах ЖК розміщуватимуться комерційні приміщення під магазини, аптеки, офіси, кав’ярні та дитячі розвиваючи секції. Також для маленьких мешканців у ЖК запроектовано сучасні дитячі та спортивні майданчики і власний дитячий садок. Вартість квадратного метру 23 053 грн/м ( з урахуванням знижки). У продажу  3 і 4+ кімнатні квартири, які також доступні у розстрочку та кредит.