ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК ОБЕРІГ-2

Продовжуються роботи на житловому комплексі «Оберіг-2», що зводиться у Дарницькому районі столиці по вул. Бориспільська, 30-А, 40.

У будинку №1 внутрішньомайданчикові мережі виконано на 100%. Приступили до монтажу обладнання трансформаторної підстанції. Встановлення вхідних дверей квартир та вікон виконано на 100% на всіх секціях. Оздоблення місць загального користування (МЗК) виконано на 90% по всіх секціях. Облаштування пожежно-вентиляційної системи виконано на 90%. Ліфтове обладнання змонтоване на 100%. Приступили до монтажу позамайданчикової інженерії.

У будинку №2 покрівля будинку на 1 і 2 секціях виконана на 90%. Виконують сантехнічні роботи. Монолітні роботи виконано на 100%. Цегляну кладку облаштовують на рівні 13 поверху.

У будинку №3 виконують монолітні роботи на 4-му поверсі 1 та 2 секції.

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК ОБЕРІГ-2

ЖК «Оберіг-2»  складається з трьох 23-поверхових будинків комфорт класу. Перший будинок має три секції, другий та третій – по дві. Під будинком № 1 розташовано підземний паркінг для автомобілів мешканців. На перших поверхах передбачені нежитлові приміщення для об’єктів соціального або громадського призначення. У дворовій частині будуть облаштовані дитячі та спортивні майданчики, місця для відпочинку. Крім того, поруч передбачене будівництво церкви. 

У продажу всі типи квартир від 1-кімнатних площею 30 м² до дворівневих 4-кімнатних на 112,6 кв.м. Вартість квадратного метру від 22 932 грн (з урахуванням знижки при 100% оплаті).