КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ВІДЗНАЧИВ РОБОТУ БУДІВЕЛЬНИЦЬ КИЇВМІСЬКБУДУ

Почесними грамотами Кабінету міністрів України за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток будівельної галузі та високий професіоналізм нагороджено начальника відділу технічного нагляду «Київміськбуду» Наталію Вільховську та провідного інженера виробничого відділу Людмилу Мойсеєву. Грамоти вручив Київський міський голова Віталій Кличко.

Від штукатура-маляра – до начальника відділу технічного нагляду Департаменту технічного забезпечення та комплектації будівництва. 41 рік працює у «Київміськбуді» Наталія Олександрівна Вільховська. У підпорядкуванні цієї відкритої і завжди усміхненої жінки – одні чоловіки, хоча традиційно вважається, що будівництво – не жіноча професія. Втім, Наталія Вільховська щодня доводить, що це далеко не так.

Найцікавіші, найамбітніші проекти «Київміськбуду» здійснювались за її безпосередньої участі. Це і перший в Україні експериментальний 30-поверховий будинок за адресою: вул. Гришка, 9. Далі хмарочос по вулиці Мишуги, 9, який, до речі, визнаний  кращими житловими будинком, побудованим в Україні. Як інженер технагляду, Наталія Олександрівна контролювала будівництво лікарні на проспекті Бажана, яку зводили за  найновішими методами проектування. Під її контролем зводились житлові будинки на Осокорках, Позняках, торгівельні комплекси і дитсадки. Нині Наталія Вільховська курирує будівництво унікального житлового комплексу “Манхетен”, який включає в себе три 40-поверхові житлові будинки на стилобаті, торговельні комплекси, басейн та спортивні зали. Цей проект – її  особлива гордість, адже будівництво такого рівня складності Наталія Вільховська вважає для себе новою вершиною у своїй трудовій діяльності.


Одночасно 65 об’єктів будівництва на контролі у Людмили Мойсеєвої – провідного інженера виробничого відділу «Київміськбуду». У її обов’язки входить аналіз виконання пускової та задільної програм будівництва, контроль за своєчасним постачанням на будівельні майданчики матеріалів та обладнання, терміни завершення робіт згідно договорів підряду.

У Холдингову компанія Людмила прийшла 2007 року головним спеціалістом відділу з інтегрованої системи менеджменту. Сертифікація систем менеджменту за міжнародними стандартами ISO-9001 та OHSAS-18001, внутрішній аудит системи управління якістю та охорони праці, підготовка персоналу до сертифікаційних аудитів – це її безпосередня заслуга.

Під час зведення Національного спортивного комплексу «Олімпійський» Людмила Володимирівна здійснювала координацію 170 будівельних, промислових та інших підприємств, які були задіяні на будівництві цього унікального об’єкту. А це і технічні та організаційні питання проведення нарад, зустрічей та комунікацій між ними, моніторинг виконання графіків будівельно-монтажних робіт, аналіз залучення підрядних організацій та тощо.

Окрім всього вище зазначеного, у трудовому здобутку Людмили Мойсеєвої 70 введених в експлуатацію житлових будинків на понад 18 тисяч квартир, у яких вона здійснювала інспекційний контроль за будівництвом, перевіряла якість виконаних робіт, усунення виявлених дефектів, передачу будинків на обслуговування та передачу квартир інвесторам. Завжди щира, відкрита і готова допомогти у будь-якому питанні.

Весь колектив «Київміськбуду» пишається колегами, щиро вітає з заслуженими високими нагородами та бажає нових звершень і досягнень!