ЯК ВІДКРИВАЛИ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ЖК «MANHATTAN CITY»

«Київміськбуд» відкрив новий відділ продажу на проспекті Перемоги. І тепер купити квартиру в «Manhattan city» можна буде безпосередньо біля будмайданчика.

 

 

На відкритті Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Аркадій Бондарев зазначив, що новий житловий комплекс стане справжньою окрасою міста.

«Через два з половиною роки він буде готовий і буде радувати і мешканців і містян. Житловий комплекс з цікавими фасадами, з усіма зручностями, з усією інфрастуктурою для комфортного життя. Плюс, гарне розташування новобудови. Це фактично центр міста, зручне транспортне сполучення, метро. Є багато людей, які чекали, коли наша компанія оголосить по початок продажів, і сьогодні ми вітатимемо першого нашого покупця, щасливу молоду родину, яка придбала тут квартиру», –зазначив Аркадій Бондарев.

 

 

На відкритті ЖК «Manhattan city» першим покупцям вручили пам’ятний подарунок від компанії, а ті своєю чергою підкреслили, що купували квартиру саме у «Київміськбуду», тому що впевнені у репутації забудовника і довіряють Холдингу.

 

 

         Директор Департаменту продажу і маркетингу Тетяна Маркова відзначила, що зараз на квартири в ЖК «Manhattan city» діє знижка до -15%.

«Люди сьогодні обирають не просто квартиру, люди обирають стиль життя, тому наша компанія запроектувала саме такий незвичайний будинок в Шевченківському районі нашого Києва. Це три 36-поверховних будинки, до 5-го поверху нежитлові приміщення та наземний паркінг. Будинок сучасний, будинок з унікальною архітектурою, з навісним фасадом та плаваючими вікнами, дійсно американського стилю, будинок в якому розташовано і басейн, і ресторани, і дитячий майданчик «Manhattan land». При чому, не зважаючи на всі переваги нового ЖК, зараз надається знижка у 15% при стовідсотковій оплаті, і 7,5 при внесенні половини суми. Також, звертаю увагу, що покупці можуть скористатися розсрочкою, вона надається на три роки, щоб всі, хто обрав собі тут квартиру, могли спокійно її придбати», – сказала Тетяна Маркова. 

 

Завітайте у наш новий відділ продажу, щоб дізнатися подробиці щодо вільних квартир і іншу актуальну інформацію: (044) 280-90-11.