ЯК ВЕДЕТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НА ВУЛ. ПАНЕЛЬНА, 2

В Дніпровському районі столиці «Київміськбуд» розпочав зведення нового житлового комплексу з 2-х будинків

Поблизу станції метро «Лівобережна» Холдингова компанія розпочала будівництво нового житлового комплексу. Планується звести дві 25-поверхові «свічки». Це будинки економ-класу, в яких будуть тільки 1 і 2-кімнатні квартири з цікавим плануванням і великими вікнами. Як зазначають у відділі продажу компанії, однокімнатні помешкання матимуть від 42 до 53 кв.м двокімнатні від 60 до 67 кв.м.

 

Наразі будівельники займаються влаштуванням фундаментної плити під  перший будинок. На ділянці працює більше двох десятків працівників.  Начальник дільниці Євген Палій ділиться деталями зведення будинку. «На сьогодні ми вкладаємося в терміни, і навіть у деяких випадках випереджаємо. У влаштуванні плити фундаменту виходимо на пару тижнів вперед», – зазначає він.

 

За словами Євгена Палія палі забиті буро-ін’єкційним методом, діаметр паль 620 мм, глибина 18 метрів. «Про що це говорить інвесторам з точки зору надійності? Про те, що це надійний будинок. Паль дуже багато, плита висотою 1 м 20 см. Це велика плита суцільна, яка буде нести загрузку, велику і сильну», – додає він.

Будівельники радо констатують, що на ділянку дуже часто зазирають потенційні інвестори, дивляться, як заливають фундамент, цікавляться, яким буде майбутній будинок.

 

«Підходять, питають, що ми тут будуємо, як воно іде, дуже багато приходять. Адже ділянка близько від метро, транспортна розв’язка чудова. Вхід із центральної сторони вулиці Панельної. А ще один будинок буде біля диспетчерського пункту, ну і реконструкція самого диспетчерського пункту», – додає Віктор Яценко, головний інженер ТОВ «Горбуд» (ПАТ «ХК «Київміськбуд»).

Серед переваг місцини, де проводяться будівельні роботи, гарно розвинена інфраструктура і близькість до метро. Основний маршрутний і транспортний потік проходить по вул. Луначарського. Неподалік — Центральна поліклініка Дніпровського району, «Український коледж ім. В.А. Сухомлинського», «Міжнародний виставковий центр», Супермаркети «NOVUS» та «Фуршет», ТРЦ «KOMOD».

 

В той же час тут, як ніде в іншому місці, поєдналися переваги заміського затишку зеленої екологічно чистої зони з урбаністичним міським життям: після напруженого трудового дня кожна людина зможе повноцінно відпочити на облаштованому узбережжі Дніпра, проїхатися велосипедними доріжками або прогулятися променадами вздовж Русанівської протоки. Пляжна зона з її неповторним ландшафтом буде забезпечена комфортними зонами відпочинку.

Поряд із житловим комплексом розташовані дитячий садочок і школа, англо-американський центр вивчення англійської мови, трохи далі — Центр розвитку дитини, театр ляльок, міський дитячий кардіологічний центр, театр «Драми і комедії», спортивні комплекси «Platinum», «Grafit», «Спортленд» тощо.

 

Квартири вже поступили у продаж, традиційно на початку будівництва забудовник надає інвесторам можливість купити житло зі знижкою. Зекономити можна від 7,5% (за умови внесення 50% від загальної суми) до 15% (за умови повної сплати). Телефон відділу продажу незмінний: (044) 280-90-11. З мобільного просто додайте номер оператора: (068) та (095).