КИЇВМІСЬКБУД ОЧОЛИВ ВАСИЛЬ ОЛІЙНИК

Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” призначила на посаду Голови правління – президента компанії Василя Олійника. 

Василь Олійник у будівельний галузі працює 43 роки, має великий досвід, як будівельник і управлінець. Пройшов шлях від слюсаря й бетоняра до директора ТОВ “Столичні будтехнології” та генерального директора великого генпідрядного підприємства ТОВ “Спецбуд-моноліт”. Цими підприємствами збудовано понад 1 мільйон квадратних метрів житла та 244 тисячі квадратних метрів адміністративних та комерційних споруд у Києві.

КИЇВМІСЬКБУД ОЧОЛИВ ВАСИЛЬ ОЛІЙНИК

Василь Іванович Олійник народився 13.08.1960 у м. Полонне Хмельницької області. Професію будівельника здобув у Кам’янець-Подільському будівельному технікумі та Київському інженерно-будівельному інституті. 

Трудову діяльність розпочав на посаді слюсаря та трубоукладальника, потім працював майстром дільниці СБМУ “Волиньспецбуд” у Луцьку. Пізніше виконробом на підприємстві “Ротор”, інженером-будівельником, начальником ремонтно-будівельної дільниці Луцького автомобільного заводу, виконавчим директором ВАТ “Екобуд”, начальником відділу капітального будівництва ТзОВ “УіФК-Волинь”, начальником відділу капітального будівництва ВАТ “Українська інноваційно-фінансова компанія” та на інших підприємствах галузі. 

У 2011 році став директором ТОВ “Столичні будтехнології”, а 2018 очолив велику генпідрядну компанію ТОВ “Спецбуд-моноліт”. Із 24 січня 2024 року призначений на посаду віце-президента Приватного акціонерного товариства “Холдингова компанія “Київміськбуд” та є членом Правління компанії.  

На посаді Голови правління – президента, Василь Олійник першочерговим своїм завданням бачить розробку спільно з Наглядовою радою плану відновлення роботи компанії, перезапуск будівництва об’єктів чергами по кілька комплексів. Наразі у “Київміськбуд” на стадії зведення майже 1,5 млн кв.м житла — 22 житлових комплекси на понад 100 будинків різного ступеню готовності. 

Для перезапуску об’єктів буде залучено кошти державних фінансових установ та спеціалізованих компаній, таких як “Укрфінжитло” та державні банки, про що вже тривають переговори.