КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ ВАКЦИНУВАЛИСЬ ВІД COVID-19

Працівники холдингової компанії “Київміськбуд” отримали першу дозу щеплення від коронавірусу. Вакцинацію проводила мобільна бригада Міністерства охорони здоров’я.

За словами Директора Департаменту кадрового забезпечення та секретаріату Олександра Бабича, заявку на щеплення працівників подали одразу, як тільки з’явилась інформація про таку можливість.

КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ ВАКЦИНУВАЛИСЬ ВІД COVID-19

“Київміськбуд” — соціально-відповідальна компанія, ми стежимо за здоров’ям наших працівників. Тож як тільки Міністерство охорони здоров’я оприлюднило інформацію щодо можливості викликати мобільну бригаду для проведення щеплень від коронавірусу в організованому колективі, ми одразу це зробили. Згода на вакцинацію є добровільною і я радий, що більшість працівників виявили бажання це зробити”, – зазначив Олександр Бабич.

Як зазначають експерти, вакцинація є єдиним надійним захистом від ускладнень, викликаних інфекціями. Світові дослідження довели, що щеплення зменшує показники важкого перебігу хвороби на 90%, кількість госпіталізацій — на 80%.

“Ми заповнили інформовану згоду, нас попередили про ризики та можливі побічні реакції організму на вакцину. Але ми також знаємо і про негативні наслідки самого коронавірусу — багато хто з колег вже перехворів, дехто у важкій формі. Тож коли стикаєшся з хворобою сам на сам, і знаєш наскільки складний її перебіг, а потім ще й залишкові симптоми, питання вакцинуватись чи ні взагалі не виникає. Звичайно, вакцинуватись!” – зазначають київміськбудівці.

Загалом першу дозу щеплення від коронавірусу отримали понад 100 працівників Холдингової компанії. В Україні на сьогоднішній день вакциновано майже 2 млн осіб.