КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВЕЛИКОГО ПРИБИРАННЯ

      З нагоди Дня Землі працівники Холдингової компанії вийшли на суботнє прибирання столиці. Допомогли працівникам Київзеленбуду очистити місцевість довкола водойми у Деснянському районі, висадити ялинки, декоративні дерева і кущі.

       Перед тим дізнавшись, що неподалік знаходиться пам’ятник добровольцю, київміськбудівці поклали квіти до монументу. Тим самим вшанували пам’ять і неоцінений внесок бійців добровольчих батальйонів і воїнів ЗСУ у боротьбу з агресором та за можливість жити сьогодні під мирним небом і будувати житло для людей.

 

       Опісля, лише кілька годин знадобилось, щоб пофарбувати лавочки, зібрати торішнє листя і посадити молоді дерева довкола території відпочинку. Приймаючи роботу, очільник  Деснянського КП УЗН «Київзеленбуд» Євген Карп подякував будівельникам за допомогу і зазначив, що за кілька годин територію було просто не пізнати.

       Своєю чергою, працівники, які вийшли на суботник, закликали всіх охочих допомогти комунальним службам прибирати місто після зими, адже Київ – столиця, і вона повинна бути чистою і квітучою.