КИЇВМІСЬКБУДІВЦІ ЗУСТРІЛИСЬ З ІНВЕСТОРАМИ НОВОБУДОВИ НА РАДУНСЬКІЙ

Будівельники поспілкувались з власниками новеньких квартир.

Представники ПАТ «ХК «Київміськбуд» провели робочу зустріч з інвесторами будівництва об’єкту по вул.Радунській, 28/32. Представники організаційного комітету інвесторів мали змогу висловити побажання та поставити питання щодо своїх квартир.

Найбільше інвесторів хвилювали питання щодо того, як скоро на об’єкті  облаштують фасад, почнуть робити стяжку, столярку, а також рівень готовності водопроводу та внутрішніх тепломереж.

«Ми забезпечені інтенсивним фінансуванням, нам Холдинг нормально платить кошти, роботи ми виконуємо. Вже завезли вікна, завтра завезуть двері, і їх почнуть встановлювати. Водопровід зараз закінчуємо, а тепло, електрика, каналізація, ліфти  – усе введено, потрібно лише зробити включення до загальних мереж, це буде у вересні зроблено», – пояснив  заступник директора з виробництва ТОВ «Солстрой» Віктор  Вишняк.

Головний інженер ПАТ «ХК «Київміськбуд» Олег Регіда надав інвесторам графік виконання робіт, який регламентує терміни та рівень готовності об’єкту.

«Я прекрасно розумію ваше занепокоєння і це логічно, що ви переймаєтесь будівництвом, адже ви вклали у це кошти. Зараз ми працюємо, і усі роботи будуть виконані згідно затвердженого графіку», – сказав О.Регіда.

Також Головний інженер холдингу запросив інвесторів особисто контролювати роботи зі  зведення будинку  та брати участь у робочих нарадах.

«Щочетверга о 9 годині ранку у нас на цьому об’єкті відбувається виробнича нарада, під час якої ми обговорюємо роботу, може десь комусь чогось не вистачає. Якщо маєте бажання, ми вас запрошуємо, приходьте, контролюйте графік,  беріть участь у обговоренні, ми будемо тільки раді», – звернувся до інвесторів О.Регіда.

По закінченню зустрічі сторони дійшли згоди щодо графіку виконання робіт та його контролю, інвестори ухвалили рішення відвідувати будівництво щочетверга, аби слідкувати за рівнем готовності будинку.