«КИЇВМІСЬКБУД» НА BAUMA 2013 ОБИРАЄ ВИРОБНИКА БЕТОННИХ ВИРОБІВ.

 15 квітня у Мюнхені стартувала найбільша у світі Міжнародна виставка техніки і устаткування для будівельної та гірничої галузей BAUMA 2013. Вона проводиться раз на три роки компанією Messe Muenchen GmbH і є найбільшим у світі майданчиком для показу інновацій та презентацій досягнень  у галузі будівництва.

За свою піввікову історію виставка заслужила всесвітньо відому репутацію кращого майданчика для зустрічей міжнародної громадськості в індустрії будівельних матеріалів та технологій. Безумовно, Холдингова компанія «Київміськбуд» не могла залишитися осторонь такої грандіозної події.

Для початку трохи про саму виставку: вона традиційно проходить раз на три роки. Якщо говорити про Bauma 2013, то 30-а Ювілейна виставка стала грандіозною подією світового масштабу. Про її розміри і можливості красномовно говорять цифри:

– 555 000 кв.м виставкових площ;
– Більше 3300 експонентів. Варто відзначити, що для 300 фірм не вистачило місця на виставці;
– Представлено 57 країн світу;
– Понад 450 000 відвідувачів;
– Очікуваний дохід організаторів 300 млн євро.

Bauma об’єднує абсолютно всі напрямки і сфери будівництва й гірської індустрії:

1) Інноваційні технології будівництва;
2) Автотехніка, механізми та установки для виробництва будівельних матеріалів і монтажу конструкцій, машини для добування сировини та її транспортування, збагачувальна техніка;
3) Опалубки, ріштування;
4) Транспортування та упаковка будматеріалів.

Метою участі «Київміськбуду» у виставці було проведення переговорів з подальшим підписанням контакту з виробниками бетонних виробів, зокрема збірних бетонних елементів. Нагадаємо, що «Київміськбуд» бере участь у державній програмі будівництва доступного житла і саме збірні бетонні конструкції, які є недорогими і швидкозбірними, зможуть повною мірою реалізувати виконання програми доступного житла.
На даному етапі були проведені плідні переговори з фінськими, німецькими, італійськими компаніями. Після закінчення виставки буде підписаний контракт саме з тим виробником, обладнання якого найбільш чітко відповідає вимогам і умовам Холдингової компанії.