«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧАВ ПРОДАЖ ЖК «MIRAX»

«Київміськбуд» оголошує про початок продажу нерухомості у новітньому багатофункціональному комплексі із житловими та комерційними приміщеннями «Mirax», що на вул. Глибочицькій, 43.

Цей житловий комплекс стане одним із кращих архітектурних об’єктів Києва та підніме якість будівництва житлової нерухомості в Україні на принципово новий рівень. Загальна площа земельної ділянки становить понад 30 тис. кв. м, площа комплексу – 160 тис. кв.м. Проект включає чотири будинки на 1197 квартир та п’ятирівневий паркінг.Також  у комплексі заплановані апартаменти невеликих площ, які можуть стати чудовою інвестицією та джерелом стабільного прибутку у подальшому.

«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧАВ ПРОДАЖ ЖК «MIRAX»

 

Інфраструктура комплексу включатиме велосипедні доріжки, дитячий клуб, приміщення громадського призначення, майстерні, супермаркет, магазини, ресторан і спортивний клуб. Комплекс також матиме портали для зарядки електромобілів.

ЖК «Mirax» будується на межі Подільського та Шевченківського районів, в історичній частині міста Києва. Основною перевагою є його вдале місцерозташування. З одного боку Шевченківський район — центр ділової активності, з іншого — Подільський, з його неповторною архітектурою. Завдяки особливостям розташування у історичному центрі Києва, з вікон комплексу відкриваються чудові краєвиди на Поділ та його околиці.

«КИЇВМІСЬКБУД» РОЗПОЧАВ ПРОДАЖ ЖК «MIRAX»

 

Найближчі станції метро – «Лук’янівська» та «Контрактова площа». Основний маршрутний і транспортний потік проходить по вул. Глибочицькій, яка сполучає центр міста з Подолом. Тут поєднуються переваги ділової активності та історичної частини міста з її малоповерховими будівлями та маленькими затишними вуличками, якими можна прогулятись після напруженого робочого дня. А дизайнерські рішення вхідних груп та чудова архітектура комплексу стануть додатковими перевагами проживання у ЖК «Mirax».

ЖК «Mirax» – це комфорт та високий рівень вашого життя, чудове місце розташування та надійна інвестиція в майбутнє. Більш детальну інформацію щодо купівлі нерухомості у ЖК «Mirax» можна отримати у відділі продажу: (044) 280 90 11; вул. Омеляновича-Павленка (раніше – Суворова), 4/6.