КИЇВМІСЬКБУД ВІДНОВИВ ПРОДАЖ ЩЕ НА ТРЬОХ ЖК УКРБУД

Холдингова компанія повідомляє про початок продажу ще на трьох об’єктах корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Шевченківський», ЖК «Академ парк» та ЖК «Поділ Град». 

КИЇВМІСЬКБУД ВІДНОВИВ ПРОДАЖ ЩЕ НА ТРЬОХ ЖК УКРБУД

ЖК «Шевченківський» будується у однойменному районі столиці по вул. Златоустівська, 27. Комплекс бізнес класу будується за монолітно-каркасною технологією, стіни з керамічної цегли. Об’єкт вирізняє гарна архітектура, зручні та функціональні планування квартир, затишна прибудинкова територія із зонами відпочинку та дитячими майданчиками, гостьовим та підземним паркінгом та розвиненою інфраструктурою центру столиці. У продажу 1, 2, 3 і 4+ кімнатні квартири. Вартість кв.м зі знижкою 10% – від 40 046 грн.

КИЇВМІСЬКБУД ВІДНОВИВ ПРОДАЖ ЩЕ НА ТРЬОХ ЖК УКРБУДЖК «Академ парк» –  це комплекс комфорт-класу, розташований у Святошинському районі на бульварі Академіка Вернадського, 24 в Києві, неподалік від станцій метро «Житомирська» та «Святошин». Він складається з двох семисекційних будинків із дитячим садком і дворівневим підземним паркінгом. На прибудинковій території житлового комплексу також будуть розташовані дитячі та спортивні майданчики. Для будівництва будинку використовується червона керамічна цегла. Перший 17-поверховий будинок «Академ Парку» був повністю введений в експлуатацію. Наразі триває будівництво другого будинку. Він має змінну висотність – від 19 до 25 поверхів. Вартість кв.м зі знижкою 10% – від 24 963 грн, у продажу 1, 2 і 3-кімнатні квартири.

КИЇВМІСЬКБУД ВІДНОВИВ ПРОДАЖ ЩЕ НА ТРЬОХ ЖК УКРБУДЖК «Поділ Град» — це сучасне містечко з малоповерхових цегляних будинків в стилі модерн з нотками романтизму і конструктивізму XIX століття. Комплекс вирізняють вишукані фасади, просторі планування квартир і розвинена внутрішня інфраструктура. На перших поверхах будинків за планом — нежитлові приміщення під магазини, банки, аптеки, офіси, спортзали та інші об’єкти соціально-культурного призначення. Територія комплексу буде упорядкована і озеленена відповідно до сучасних стандартів. Зводиться об’єкт у Подільському районі по вул. Дегтярна,6. У продажу 1, 2 і 3-кімнатні квартири. Вартість кв.м зі знижкою 10%  від 41 877 грн,