«КИЇВМІСЬКБУД» ПРИВІТАВ ПІДШЕФНИХ «МАЛЯТОК» ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

Півтора десятиліття Холдингова компанія «Київміськбуд» опікується дитячим будинком «Малятко». За цей час відремонтовані спальні корпуси, збудовані музично-естетичний центр та медико-оздоровчий корпус,  встановлено новітні спортивний та дитячий майданчики. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей працівники Холдингової компанії привезли вихованцям смачні подарунки.

Кожен приїзд шефів для «маляток» справжнє свято, а тому не обійшлося без вдячного виступу, а танцювати і співати вихованці дитячого будинку «Малятко» вміють як справжні професіонали, що не одноразово доводили на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах.

«Ми постійно допомагаємо подарунками, допомагаємо в ремонті,  допомагаємо в будівництві дитячих майданчиків. Тобто, все те, що  непосильне школі-інтернату, ми надаємо. Бо  на жаль, фінансування таких закладів в Україні потребує кращого.  Започаткував цю добру справу ще Володимир Аврумович Поляченко, ми продовжуємо цю традицію, – говорить радник президента Холдингової компанії «Київміськбуд» Дмитро Гуленко. 

На сьогоднішній день у дитбудинку «Малятко» перебуває більше ста дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом, за даними  керівника Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Людмили Волинець, на сьогоднішній день на державному забезпеченні перебуває 94 тисячі дітей, з них 80 тисяч виховуються в сім’ях громадян України, 14 тисяч – в інтернат них закладах. За її словами, подальший розвиток державної політики щодо реалізації права дитини на виховання у сім’ї спрямований на створення дитячих будинків сімейного типу та підтримку сімей, які взяли на виховання дітей, перш за все, дітей з вадами у розвитку, а також на створення умов для зростання національного усиновлення.
Приділяти більше уваги дітям, які залишились без батьків, закликали  небайдужих керівників підприємств у «Київміськбуді».
«Я закликаю всіх дорослих, всі компанії, такі як наша і менші компанії, приділяти більше уваги таким дітям. Старші вихованців сьогодні складають іспити в школі, вони перейдуть до ВУЗів, перейдуть до технікумів, тому дуже важливо. Щоб дітки не залишились без уваги дорослих. У нас є Піклувальна рада,  ми закріплюємо дітей за підприємствами і підприємства супроводжують дитину до дорослого життя, до створення своєї сім’ї. Тому що це наше майбутнє, це наші журналісти, лікарі, вчителі. Їм треба тільки трішки допомогти» – сказав радник президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Дмитро Гуленко.