«КИЇВМІСЬКБУД» НАДАЄ ЗНИЖКИ НА ЖК «RYBALSKY»

«Київміськбуд» надає знижки на квартири у житловому комплексі «Rybalsky». Стати власником омріяного житла у новітньому комплексі із просторими прогулянковими бульварами, парковими зонами та набережною Дніпра неподалік, відтепер ще вигідніше. Так, за умови стовідсоткової оплати вартості житла покупець отримує 5% знижку. При 50% оплаті знижка становить 2,5%. Окрім того, «Київміськбуд» пропонує особливі умови розстрочки на даний об’єкт із 30% першим внеском.

«КИЇВМІСЬКБУД» НАДАЄ ЗНИЖКИ НА ЖК «RYBALSKY»

 

Житловий комплекс «Rybalsky» формуватиме система супер-кварталів, що дозволить забезпечити високу варіативність маршрутів для пересування. Завдяки використанню спеціальних поглинаючих екранів, зовнішній шум не заважатиме мешканцям проводити час у зонах загального відпочинку. Проектом передбачено створення містких підземних паркінгів для жителів комплексу, а також спеціальних «кишень», відокремлених від смуг автомобільного руху, для гостей.

«КИЇВМІСЬКБУД» НАДАЄ ЗНИЖКИ НА ЖК «RYBALSKY» «КИЇВМІСЬКБУД» НАДАЄ ЗНИЖКИ НА ЖК «RYBALSKY»

 

 

Комфортне розташування комплексу дозволяє доїхати на автомобілі до центру міста Києва за 10 хвилин. Зручне транспортне сполучення з Подолом і Оболонню: до станцій метрополітену «Поштова площа» можна доїхати за 5 хвилин та до метро «Контрактова площа»- за 5 хвилин. Автобусами № 53, № 88, № 114, № 114А можна дістатися до Оболоні і Подолу. На території будуть знаходитися 2 школи і 2 дитячих садка. Також у безпосередній близькості розташовані магазини, фітнес-центри, аптеки, медичні заклади, кафе, ресторани, центри відпочинку і розваг.

«КИЇВМІСЬКБУД» НАДАЄ ЗНИЖКИ НА ЖК «RYBALSKY»

 

Щодо більш детальної інформації стосовного купівлі нерухомості у ЖК «Rybalsky» чи будь-якому іншому, що його реалізує «Київміськбуд», звертайтесь до відділу продажу: (044) 280 90 11.