«КИЇВМІСЬКБУД» НАДАЄ ЗНИЖКИ НА ЖК «RYBALSKY»

«Київміськбуд» надає знижки на квартири у житловому комплексі «Rybalsky». Стати власником омріяного житла у новітньому комплексі із просторими прогулянковими бульварами, парковими зонами та набережною Дніпра неподалік, відтепер ще вигідніше. Так, за умови стовідсоткової оплати вартості житла покупець отримує 5% знижку. При 50% оплаті знижка становить 2,5%. Окрім того, «Київміськбуд» пропонує особливі умови розстрочки на даний об’єкт із 30% першим внеском.

 

Житловий комплекс «Rybalsky» формуватиме система супер-кварталів, що дозволить забезпечити високу варіативність маршрутів для пересування. Завдяки використанню спеціальних поглинаючих екранів, зовнішній шум не заважатиме мешканцям проводити час у зонах загального відпочинку. Проектом передбачено створення містких підземних паркінгів для жителів комплексу, а також спеціальних «кишень», відокремлених від смуг автомобільного руху, для гостей.

 

 

Комфортне розташування комплексу дозволяє доїхати на автомобілі до центру міста Києва за 10 хвилин. Зручне транспортне сполучення з Подолом і Оболонню: до станцій метрополітену «Поштова площа» можна доїхати за 5 хвилин та до метро «Контрактова площа»- за 5 хвилин. Автобусами № 53, № 88, № 114, № 114А можна дістатися до Оболоні і Подолу. На території будуть знаходитися 2 школи і 2 дитячих садка. Також у безпосередній близькості розташовані магазини, фітнес-центри, аптеки, медичні заклади, кафе, ресторани, центри відпочинку і розваг.

 

Щодо більш детальної інформації стосовного купівлі нерухомості у ЖК «Rybalsky» чи будь-якому іншому, що його реалізує «Київміськбуд», звертайтесь до відділу продажу: (044) 280 90 11.