«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ УПІЗНАВАНИМ ЗАБУДОВНИКОМ

Дослідження ініціювало, спроектувало і провело незалежне агентство Royal ® Advertising в співдружності з компанією InMind, за спеціальною методологією, що включає елементи психографії, пише портал про нерухомість ABCnews.

Дизайн дослідження дозволяє побудувати математичну модель, що описує важливість факторів при прийнятті рішення про покупку – тобто по-справжньому поглянути на ринок очима споживача.

В опитуванні взяли участь 400 респондентів – жителів Києва, націлених за критерієм запланованої покупки нерухомості протягом найближчого року.

У свідомості покупця житлової нерухомості з великим відривом від інших компаній лідирує найстаріший забудовник на столичному ринку – ХК «Київміськбуд», який набрав 55% в рейтингу. Деякі компанії, що працюють на ринку 10 років і більше й побудували не один відомий житловий комплекс, залишаються мало впізнаваними. Вони не набрали і 10%. Про це свідчать дані рейтингу впізнаваності компаній забудовників, проведеного в ході репрезентативного кількісного дослідження споживачів столичної нерухомості.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ УПІЗНАВАНИМ ЗАБУДОВНИКОМ

 

Більше про методологію і аналізі ринку, читайте в матеріалі: У рейтингу впізнаваності девелоперів перше місце займає «Київміськбуд».