«КИЇВМІСЬКБУД» ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З КНУБА

Студенти ознайомлюються з процесом будівництва безпосередньо на будмайданчиках.

ХК «Київміськбуд» продовжує співпрацю з Київським національним університетом будівництва і архітектури в частині підготовки майбутніх фахівців.

 За словами заступника директора Департаменту технічного забезпечення будівництва ПАТ «ХК «Київміськбуд»Олександра Пахомова, співпраця між будівельниками та Університетом триває ще з радянських часів, але останнім часом вона значно активізувалась.

«Ми почали взаємодіяти більш активно, і роки два тому був укладений договір про співпрацю між університетом і нашою компанією. Були визначені певні положення, і зараз вони втілюються у життя», – розповів Олександр Пахомов.

Аби студенти мали змогу на практиці ознайомитись із процесом будівництва, Холдинг та університет уклали угоди щодо щорічної практики безпосередньо на виробництві.

«Є питання щодо розподілу студентів, аби вони могли у сучасних умовах більш детально ознайомитись з виробництвом, новітніми технологіями процесів укладки бетонної суміші і формування. У зв’язку з цим, ми уклали угоду з «Київміськбудом» про тісну співпрацю, у рамках якої наші студенти, починаючи з 1-го курсу і завершуючи 5, будуть проходити відповідну практику, що надасть нам впевненість у відповідній кваліфікації фахівців, яких ми випускаємо. Під час практики студенти виконують функції дублера майстра по механізмам і машинам, баштовому крану, займаються обслуговуванням техніки, здобувають навики, щоб потім, будучи на інженерних посадах, успішно працювати з цим обладнанням», – сказав завідувач кафедри машин і обладнання технологічних процесів КНУБА Іван Назаренко.

Крім того, працівники «Київміськбуду» провели екскурсію для першокурсників у приміщенні холдингу структурними підрозділами компанії, які відповідають за організацію процесу будівництва. Професіонали «Київміськбуду» ділилися зі студентами власним досвідом і застерігали від можливих помилок.

«Основна помилка полягає у бажанні застосовувати стандартні формули, а не зрозуміти, як відбувається процес, бажання загнати все в стандартні рамки і застосувати напрацьовані на студентській лаві рішення. Кожен проект, яким би на вигляд не здавався стандартним і уніфікованим, має свою специфіку і основна задача для фахівця сприймати адекватно інформацію, яка надходить і вміти нею користуватися», – зазначив директор Департаменту проектних робіт та експертизи ПАТ «ХК «Київміськбуд» Олександр Бузовський.

        За словами проректора з наукової роботи та міжнародних зв`язків КНУБА Віталія Плоского, таке співробітництво дозволить науковцям глибше зрозуміти потреби галузі та готувати фахівців найвищого рівня.

«Завдяки нашій співпраці і діяльності нашої науково-технічної ради, ми  більш чітко можемо формувати спектр державного замовлення, знаємо потреби сьогодення на перспективу», – зазначив Віталій Плоский.

Тож побажаємо майбутнім будівельникам терпіння та працездатності, адже в майбутньому саме від їх кваліфікації залежатиме розвиток галузі.