«КИЇВМІСЬКБУД» ПРОВІВ ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ

Працівники Холдингової компанії облаштували територію довкола приміщення, навели лад на подвір’ї підшефного дитбудинку «Малятко» прибрали та пофарбували встановлені у мікрорайоні дитячі майданчики.

Щороку напередодні весняних свят будівельники влаштовують толоку. Минулоріч прибирали три суботи поспіль – чистили територію біля водойм, облаштовували двори новобудов на Позняках та у Печерському районі. Так і нині, офісні костюми змінено на теплі куртки, високі підбори – на зручні кросівки. Директори департаментів, провідні фахівці, спеціалісти, кандидати наук і заслужені будівельники – всі  як один фарбували, підмітали і чистили.

За словами Керуючого справами ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрія Зубка, будівля головного офісу і територія біля неї повинні стати візитною карточкою для всіх киян і гостей міста.

«З приходом весни аж руки просяться щось робити  на землі – садити, прибирати. Це стан душі, це більше ніж якийсь обов’язок. Компанія у нас гарна, люди дружелюбні. Більше того, «Київміськбуд» зводить будинки під гаслом: «Ми будуємо майбутнє»». А воно, це майбутнє, повинно бути охайним і красивим», – зазначив він і додав, що щорічне весняне прибирання міст, це не тільки допомога комунальним підприємствам, а й збільшення відповідальності кожного українців за навколишнє середовище.