«КИЇВМІСЬКБУД» УРОЧИСТО ВІДКРИЄ ГІМНАЗІЮ «КИЇВСЬКА РУСЬ».

  До початку нового навчального року у 6-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні відкриється нова школа – гімназія «Київська Русь». Вона стане 345-м навчальним закладом, який збудувала Холдингова компанія «Київміськбуд».

Оздоблювальні і будівельні роботи завершені, надсучасну загальноосвітню школу готують до відкриття. Гімназія «Київська Русь» 1 вересня готова буде прийняти майже тисячу маленьких мешканців мікрорайону. У приміщенні 33 навчальні класи на 825 школярів, кабінети обладнані інтерактивними дошками та проекторами, облаштовано мультимедійний центр та студію прикладних мистецтв, дитячу ігротеку для наймолодших, студію музичних ансамблів і танцювальну залу.

Особливу увагу у гімназії приділятимуть фізичному розвитку і здоров’ю дитини. У приміщенні критий басейн, завдовжки 25 метрів.   Для учнів збудовано один із найбільших спортивних залів, довжина якого складає 34 метри, а висота дорівнює 3 поверхам, є також тренажерна та гімнастична зали. Шкільне футбольне поле не поступається за якістю професійним футбольним полям, довкола бігові доріжки зі спеціальним покриттям. Поряд 2 баскетбольні і волейбольний майданчики.

Роботи по зведенню сучасного навчального закладу велися півтора роки. Встигли б раніше, та на заваді стали перебої з фінансуванням. Понад місяць тому Голова КМДА Олександр Попов , інспектуючи будівництво гімназії, навіть вклонився працівникам «Київміськбуду» за те, що з великим розумінням підійшли до цієї проблеми і за власний рахунок вчасно завершили будівництво школи.

«Перед забудовником треба зняти капелюх і низько поклонитися. Сьогодні забудовник вкладає в будівництво свої обігові кошти, це говорить про те, що «Київміськбуд», як організація, що належить територіальній громаді, реалізує ту соціальну політику, яку хотіла б бачити і мати громада. Я дуже вдячний керівництву і всім будівельникам за те, що вони взяли на себе в тому числі і фінансове навантаження, і доводять об’єкт до завершення», – наголосив Олександр Попов.

Поряд з новою школу майданчик, на якому з часом зведуть ліцей на 22 навчальні класи. Разом, учбово-виховний комплекс стане одним із найбільших в Україні.

«Відкриття нової школи, без перебільшення, важлива подія для всього мікрорайону, тут багато діток шкільного віку, а тому новий навчальний заклад був надзвичайно потрібним, – говорить Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Едуард Шевчук. – Наша компанія має колосальний досвід роботи з будівництва об’єктів гуманітарної сфери. Гімназія «Київська Русь» стала 345 навчальним закладом, який збудував «Київміськбуд». Додайте до цього 649 дитсадочків і матимемо цифру у майже 1000 об’єктів».

1 вересня забудовники на святковій лінійці урочисто передадуть символічний ключ від приміщення директору нової гімназії і, за доброю шкільною традицією, перший дзвоник покличе за парти школярів.