«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАПРОВАДИВ РОЗСТРОЧКУ НА ЖК «MANHATTAN CITY»

ЖК «Manhattan city» стає ще доступнішим! Відтепер кожен бажаючий має змогу придбати квартиру у одному з найбільш комфортних комплексів у самому центрі столиці у розстрочку.

Вигідні умови та доступність щомісячних виплат дозволять з легкістю стати власником житла у «Manhattan city». Якщо ви маєте 100% вартості нерухомості та готові сплатити повну вартість квартири протягом 5 днів, Київміськбуд надасть вам максимальну знижку 15%.

Якщо ви не маєте повної суми на сьогоднішній день, але мрієте проживати в «Manhattan city», ми пропонуємо придбати нерухомість з першочерговим внеском від 50 до 99,9%, при цьому отримати знижку 7,5%.

Також, є можливість сплатити від 30 % від вартості квартири, а залишок розподілити рівними частинами до кінця 2019 р.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАПРОВАДИВ РОЗСТРОЧКУ НА ЖК «MANHATTAN CITY»

 

ЖК «Manhattan city» стане першим у своєму роді  проектом, в якому реалізована система «плаваючих» фасадів: завдяки новітнім конструкціям та спеціальному освітленню, буде створюватися ілюзія руху.

Три новобудови до 5 поверху будуть об’єднані стилобатом, на даху якого для мешканців житлового комплексу запроектовані зони відпочинку і унікальний дитячий майданчик. Планування квартир в «Manhattan city» виконані таким чином, що навіть найвибагливіший поціновувач комфорту зможе вибрати житло своєї мрії – в комплексі немає жодної однакової.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАПРОВАДИВ РОЗСТРОЧКУ НА ЖК «MANHATTAN CITY»

 

На перших 5 поверхах запланований паркінг, а також комерційні приміщення, в яких буде розміщений фітнес-клуб з басейном, дитячий центр розваг і розвитку, магазини, бутіки.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАПРОВАДИВ РОЗСТРОЧКУ НА ЖК «MANHATTAN CITY»

 

Більш детальні умови щодо отримання розстрочки з радістю нададуть фахівці відділу продажів: (044) 280 90 11. Відтепер ви можете втілити  мрію жити на «Манхеттені», залишаючись відданим Києву!