КОМІСІЯ КИЇВРАДИ ПІДТРИМАЛА ПЕТИЦІЮ ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ КОМПЛЕКСІВ УКРБУД

Постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала петицію №11224 щодо фінансової підтримки об’єктів незавершеного будівництва “Укрбуд”. Петиція набрала понад 6 тис. голосів. 

Як зазначають автори петиції, з початком російського вторгнення та введенням воєнного стану, “Київміськбуд” втратив один з найважливіших джерел фінансування будівельних робіт, а саме продажів вільних квадратних метрів серед населення. Що призвело до суттєвого зменшення темпів будівельних робіт. 

“Така ж сама ситуація склалась і в багатьох інших як великих, так і малих забудовників країни. “Київміськбуд”, як найстаріший та найнадійніший забудовник країни, який практично є комунальною власністю, повинен бути першим, хто зрушить тишу на ринку нерухомості та поновить продаж вільних площ. Але на жаль без допомоги Держави, а саме Вас, Віталію Володимировичу, це неможливо. 

Хочемо також наголосити, що багато житлових комплексів(об’єктів незавершеного будівництва) Укрбуд будуються на земельних ділянках Міністерства Оборони та Міністерства Внутрішніх Справ. Це говорить про те, що велика кількість житлових приміщень, а саме квартир, повинна відійти до військових та поліціянтів, які наразі боронять країну від агресора. Наші Герої повинні бути впевнені, що їм є куди повертатися та де жити”, – йдеться у петиції. 

Більшість депутатів Комісії підтримали питання, тож наступним кроком буде його розгляд на засіданні сесії Київради. 

“Підтримка будівельної галузі — це створення робочих місць та оборот коштів, які починають працювати в Києві. Це додаткові можливості для розвитку міста, а кошти дуже потрібні місту. Крім того, до Києва приїхало більше 250 тисяч переселенців. Тому місто має надати їм робочі місця”, – зазначив депутат Київради, член профільної комісії Юрій Зубко.