«MANHATTAN CITY» ОДИН ІЗ НАЙБІЛЬШ РЕЙТИНГОВИХ ЖК СТОЛИЦІ

Новий житловий комплекс «Manhattan city» завойовує все більше позицій у рейтингах різноманітних видань. Так нещодавно проект було визнано журналом «Кореспондент» одним із найбільш перспективних житлових комплексів. Крім того, він увійшов у ТОП-5 найбільш концептуальних та комфортабельних житлових комплексів столиці за визнанням ділового журналу «Бізнес».

 

Житловий комплекс розташований в Шевченківському районі Києва, на перетині проспекту Перемоги та вул. Борщагівської. У кожній із трьох будівель заплановані 36 поверхів і унікальні скляні фасади. Всі три новобудови до 5 поверху будуть об’єднані стилобатом. На його даху для мешканців житлового комплексу запроектовані зони відпочинку.

 

У житловому комплексі буде розміщуватися фітнес-клуб із басейном, дитячий центр розваг і розвитку, різноманітні магазини, бутіки, аптеки і інші заклади побутового призначення. Власників автомобілів матимуть змогу залишати свої машини у власному паркінгу. Завершення зведення 1 будинку заплановано на І квартал 2019 року.

 

Вартість квадратного метру від 25,5 тис грн. Всі квартири в будинку вільного планування. Запроектовані площі від 52 кв.м до 154 кв.м, від однокімнатної до дворівневої на 36-му поверсі.

Також у кожного мешканця ЖК «Manhattan city» буде можливість подарувати своїм дітям справжню казку. В житловому комплексі відкриють центр розваг та розвитку «Mini-Disneyland» із сучасними ігровими дитячими майданчиками.

 

Відділ продажу знаходиться поруч із новобудовою, по проспекту Перемоги, що дозволяє покупцям одразу бачити, як просувається хід будівельних робіт і обрати для себе найбільш комфортний і зручний варіант житла. Більше інформації дізнавайтесь за тел: (044) 280-90-11.