«MANHATTAN CITY» ЗРОСТАЄ ЗА ГРАФІКОМ

Роботи зі зведення унікального житлового комплексу «Manhattan city» тривають. Зараз будівельники вже працюють над облаштуванням 14 поверху першого будинку,  на нижніх поверхах почали виконувати цегляну кладку.

«MANHATTAN CITY» ЗРОСТАЄ ЗА ГРАФІКОМ «MANHATTAN CITY» ЗРОСТАЄ ЗА ГРАФІКОМ

 

 

Не менш активно йде процес будівництва другого та третього будинків. Друга новобудова зростає на рівні 2 поверху, у третій – закінчується облаштування першого поверху.

«MANHATTAN CITY» ЗРОСТАЄ ЗА ГРАФІКОМ

 

«Manhattan city» стане одним із най унікальніших житлових комплексів міста. Об’єднанні стилобатом три сучасні новобудови, із навісними фасадами, що створюватимуть ілюзію руху, формуватимуть осередок стилю та респектабельності столиці. Панорамні вікна відкриватимуть мешканцям комплексу  види на центральну частину столиці. Всередині «Manhattan city» – це високий рівень безпеки та комфорту. А різноманітне планування квартир дасть максимальний простір для здійснення найсміливіших мрій у пошуках ідеального житла.

«MANHATTAN CITY» ЗРОСТАЄ ЗА ГРАФІКОМ «MANHATTAN CITY» ЗРОСТАЄ ЗА ГРАФІКОМ

 

 

Зараз на квартири у ЖК «Manhattan city» діє знижка до 15%. Також «Київміськбуд» запровадив безпрецедентну  розстрочку терміном на три роки саме на цей комплекс. Подивитися на власні очі, як зводиться київський Манхеттен можна безпосередньо у відділі продажу, що розташований на перетині проспекту Перемоги і вул. Борщагівської.  Довідки за телефоном: (044) 280 90 11.