«МЕДОВІ» КВАРТИРИ З 10% ЗНИЖКОЮ

Квартири у новому житловому комплексі «Медовий», що на вул. П.Радченка, 27-29 відтепер ще доступніші! За умови оплати повної вартості житла, «Київміськбуд» надає знижку у розмірі 10%. Вартість квадратного метру у даному житловому комплексі стартує від  13 860 грн, тож покупці мають змогу придбати чудове житло у новобудові за прийнятною вартістю.

«МЕДОВІ» КВАРТИРИ З 10% ЗНИЖКОЮ

 

ЖК «Медовий» складатиметься із трьох новобудов: двох односекційних «свічок» та одного 7-секційного будинку. Метражі та планування житлових площ дозволять обрати найкращий варіант навіть найвибагливішим клієнтам. Починаючи однокімнатними від 30 кв. м і до п’ятикімнатних дворівневих – кожен знайде «своє».

Житловий комплекс розташований у Солом’янському районі столиці, поряд з озером та парковою зоною. Неподалік станції метро «Васильківська» та «Деміївська». Поряд із комплексом – розвинена мережа громадського транспорту, в кілометровій зоні розташовується Севастопольська площа, яка має чудове транспортне сполучення майже з усіма районами Києва. На автомобілі від центру міста до вулиці Петра Радченка, 27-29 можна дістатися за 20 хвилин.

«МЕДОВІ» КВАРТИРИ З 10% ЗНИЖКОЮ
?????????????????????????????????????????????????????????

 

У безпосередній близькості від комплексу розташовуються дитячі садки № 32, № 41, ліцей №144 ім. Ващенка, гімназія №318 «Мілленіум», школа №121, Київський електромеханічний коледж, Національна академія внутрішніх справ України (НАВС), Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА). Поруч є продуктовий магазин, супермаркет «Novus», поліклініка та Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска.

Більш детальну інформацію щодо купівлі нерухомості у ЖК «Медовий», а також можливості купівлі житла на умовах іпотечного кредитування та інших програм, можна дізнатись у відділі продажу: (044) 280 90 11; вул. М.Омеляновича-Павленка (раніше Суворова), 4/6