НА ПЕЧЕРСЬКУ ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО «ФРАНЦУЗЬКОГО КВАРТАЛУ»

  Будівельники почали заливати фундамент під Ейфелеву вежу.

За адресою вул. Анрі Барбюса, 52/1 у Києві продовжує зростати житловий комплекс «Французький квартал». Будівництво йде п’ятьма чергами. Зараз будівельники склять вікна, роблять ремонт у місцях загального призначення, облаштовують системи електро-, водо-, теплопостачання. На окремих чергах житлового комплексу монтують фасад.

«Фасад цих будинків вентильований, він практичний, довговічний та енергозберігаючий. Окрім того, він буде ще й дуже красивим», – розповів начальник будівельно-монтажної дільниці ТОВ «Спецмехбуд-21» Сергій Білошицький.

Під кожною з черг будівництва облаштують паркінги. На перших двох поверхах – комерційні приміщення.

«Все, що важливо: клініки, салони, є центр розвитку дитини, торговий комплекс, в якому зазвичай обов’язково має бути спорткомплекс. Це дуже зручно, все поруч. В даному комплексі  є все, для того, щоб жити і насолоджуватись життям», – зазначила фахівець відділу продажу ЖК «Французький квартал» Олена Фараон.

Особливістю «Французького кварталу» стане копія Ейфелевої вежі, на честь якої і назвали житловий комплекс. Сьогодні будівельники вже заливають фундамент і готуються до встановлення 16-метрового символу Парижа.

«Вона буде підсвічуватися в вечірній час, там ціла складна система освітлення. Вежа буде монтуватися частинами, тому що конструкція достатньо громіздка та складна у транспортуванні», – пояснив начальник будівельно-монтажної дільниці ТОВ «Спецмехбуд-21» Сергій Білошицький.

Будівельники розраховують облаштувати копію Ефелевої вежі, на яку будуть виходити вікна 4 черг будівництва, приблизно через місяць.

Тож усіх бажаючих стати власниками «французьких квартир» на Печерську закликаємо звертатись  до менеджерів відділу продажу ЖК «Французький квартал» за тел.: (044) 521-68-68 або у центральний відділ продажу за тел.: (044) 280-90-11.