НА ЖК TWIN HOUSE ОБЛАШТОВУЮТЬ БАЛКОННІ БЛОКИ І МОНОЛІТ ПАРКІНГУ

Будівельники продовжують роботи по зведенню нового житлового комплексу “Twin House” по вул. Крайня, 1 у Деснянському районі Києва. 

Станом на початок лютого на 1-й секції облаштовують цегляну кладку з 4-го по 6-й поверхи. Сантехнічні роботи виконують від 17 поверху й вище. Встановлюють корзини під кондиціонери. Облаштовують балконні блоки.

На 2-й секції облаштування цегляної кладки виконано на 100%. Виконують огородження балконів, сантехнічні роботи.

На 3-й секції облаштовують цегляну кладку від 17 поверху й вище. Виконують гідроізоляцію підвалу.
Встановлюють балконні блоки. Проводять сантехнічні роботи.

Паркінг: виконують монолітні роботи.

 

ЖК “Twin House” – трисекційний будинок змінної поверховості та незвичної геометрії. У плані будинок Н-форми: майже однакові секції №1 та №3 з’єднані секцією №2. Проект розроблений згідно з сучасними будівельними нормами та технологіями, ретельний підхід до планувань квартир забезпечить мешканцям відчуття абсолютної свободи всередині. Житло обігрівається за рахунок індивідуального електрокотла, встановленого в кожній квартирі.  У 2-й секції на даху будинку буде облаштовано відкриту терасу для всіх мешканців. На перших поверхах комплексу запроєктовані комерційні приміщення, де розташуються магазини, кафе, банки, офіси та інше.

У продажу 2 і 4+ кімнатні квартири. Вартість квадратного метру від 20 948 грн,  знижка 10%. Квартири також доступні у розстрочку з першим внеском від 50% та у кредит від банків-партнерів.