НАПЕРЕДОДНІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ ПРАЦІВНИКИ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ПРЕЗИДЕНТА КОМПАНІЇ

У Холдингу вручили Подяки і Почесні грамоти кращим працівникам.

         Ця почесна місія була покладена на Віце-президента Степана Кударенка. Від імені Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» він привітав всіх присутніх із новорічними святами і подякував за відповідальність і сумлінну працю.

   Подяку за професіоналізм і трудові здобутки отримали керівники і спеціалісти багатьох структурних підрозділів. Нагородою відзначені: Олена Герасименко – заступник директора з питань корпоративного управління Департаменту з управління майном та активами; Марія Данильченко – директор Департаменту фінансів та  економіки; Оксана Денисенко – референт секретаріату Департаменту кадрового забезпечення та секретаріату; Олександр Ковальчук – начальник відділу фінансування Департаменту фінансів та економіки; Валентина Козачук – фахівець відділу кадрової роботи Департаменту кадрового забезпечення та секретаріату; Олена Клименко – начальник відділу претензійно-позовної роботи Департаменту правового  супроводу;  Микола Можарівський – начальник відділу реєстрації та супроводження договорів Департаменту фінансів та економіки; Ігор Пожидаєв – заступник директора з договірної роботи Департаменту правового супроводу; Владислав Стіценко – заступник директора з питань управління майном Департаменту з управління майном та активами; Ганна Шпакова – фахівець відділу оренди Департаменту з управління майном та активами.

  Також, за сумлінну працю, високий професіоналізм та високі трудові здобутки Почесною грамотою Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуду» нагороджено працівників відділу продажів компанії: Юлію Данилову і Дмитра Лисака, Анастасію Усенко і Олену Фараон, заступників начальника відділу продажів Крістіну Приходько і Сергія Сабадаха. Завдяки саме працівникам відділу продажу компанія реалізовує нові квартири у своїх новобудовах. Вміння правильно підібрати омріяне житло, підказати найбільш зручний для інвесторів спосіб оплати, розповісти про знижки і інші пільги від забудовника – це все робота відділу продажів і її працівників, яких у колективі по доброму називають «бджілками».

 Почесною грамотою Голови правління – президента Публічного акціонерного товариства “Холдингова компанія “Київміськбуд” також відзначили: Ольгу Губську – заступника начальника інформаційно-маркетингового відділу, Андрія Мачковського – начальника відділу продажу, Віктора Мрочка – начальника відділу по роботі з інвесторами, а також Зою Пітулу – провідного фахівця відділу продажів.

  Вітаючи всіх нагороджених, віце-президент компанії Степан Кударенко наголосив, що коли кожен на своєму місці повноцінно виконує свої обов’язки, тоді і справа ладиться і компанія розвивається.

«Я переконаний, що з таким людьми нам вдасться подолати всі негаразди і всі виклики, які можуть спіткати нас у цей непростий для країни час. Зрештою, враховуючи ті реалії, в яких ми знаходимося, потрібні нові нестандартні рішення, потрібні сміливі пропозиції, злагоджена робота команди. Я щиро дякую вам всім за роботу, бажаю міцного здоров’я і благополуччя, родинної злагоди і миру. Нехай у 2014 році залишаться всі неприємності і біди, а у новий, 2015, запрошуйте теплі посмішки друзів, удачу і натхнення. Нехай щастя і добробут стукають у ваші двері і реалізуються найамбітніші плани!», – сказав Степан Кударенко.