МАЙДАНЧИК КИЇВМІСЬКБУДУ НА «МІСТІ ПРОФЕСІЙ» ВІДВІДАЛО ПОНАД ПІВТИСЯЧІ ДІТЛАХІВ

Приміряти на себе професію будівельника, рятувальника, лікаря, ветеринара, поліцейського і навіть банкіра цими вихідними міг кожен охочий. У парку ім. Шевченка  пройшов масштабний дитячий профорієнтаційний фестиваль «Місто професій». Традиційно майданчик «Київміськбуду», особливо представлений екскаватор, користувалися неабиякою цікавістю малечі.

 

Цього року фестиваль пройшов у 31 місті України, загалом його відвідало понад 500 тисяч дітей. Кожну із представлених професій малеча вивчалаа в ігровій формі, виконуючи завдання і отримуючи за це запис у Паспорті відвідувача і відповідну «зарплатню». Всі зароблені кошти можна було витратити у спеціалізованому магазині, в якому продавали найбільш потрібні дітям речі – морозиво, соки, олівці, розкраски тощо.

Представники професій ретельно готувалися до участі у заході, вигадували особливі завдання, щоб зацікавити дітлахів. Малеча будувала будинок зі справжньої цегли, вчилась надавати першу медичну допомогу, створювала горщики з глини і навіть вчилась розкривати злочин зі справжніми поліцейськими.

«Профорієнтація може бути правильною, якщо організатори заходу підходять до цього креативно і нестандартно. Найпростіше було б поставити намети з брошурками, в яких розповідається про будь-яку професію, але навряд чи дітям такий захід був би цікавим. А тут очі горять і у дітей, і у батьків. Хочеться подякувати організаторам за таке чудове свято професій, за те, що популяризують не тільки роботу «білих комірців», а в першу чергу запрошують до участі представників робітничих професій. Популяризація саме таких спеціальностей – дуже  важлива сьогодні», – зазначила Віце-президент «Київміськбуду» Світлана Новохацька.

Міжнародний соціальний профорієнтаційний проект для дітей «Місто професій» проводився спільно з діловим журналом «Community» вже вчетверте. Наступного року організатори планують розшити кількість міст, в яких проводитимуть захід, не тільки в Україні, а й закордоном.