ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ

 ПАТ «ХК «Київміськбуд» інформує, що будівельні роботи по вул. Святошинській поновлені. В цей же час підкреслюємо, що проведення будівельно-монтажних робіт на даній земельній ділянці є абсолютно законним, що підтверджено дозвільними документами і експертними висновками.

«У 2014 році було рішення Київської міської ради про передачу земельної ділянки ПАТ «ХК «Київміськбуд» для будівництва та експлуатації житлового будинку з вбудованими нежитловим приміщеннями по вул. Святошинській у Святошинському районі міста Києва. Після цього рішення був укладений договір оренди земельної ділянки між Київрадою і Холдинговою компанією. Укладений він 20 березня 2015 року терміном на три роки. Далі ми розробили проект на це будівництво. Планується будувати житловий будинок. Отриманий нами дозвіл на будівництво від Державної архітектурно-будівельної інспекції України», –  зазначив директор Департаменту організації будівництва та експлуатації  ПАТ «ХК «Київміськбуд» Олег Регіда.

ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ

 

          Він наголосив, що Холдингова компанія «Київміськбуд» має всі дозволи і документи, згідно чинного законодавства.

ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ

 

 

«В нас на сьогоднішній день є всі чинні документи. Після того, як ми розробили проект ми отримали експертний звіт щодо проектної документації. Під ним підписується 10 експертів. Цей звіт видає Українська будівельна експертиза. Тобто, експерти перевірили проектну документацію, що вона дійсно відповідає всім вимогам. А експерти відповідають за такі висновки своїми сертифікатами. Решта все – слова. Це не моя думка чи моя позиція, є документи, і  ними я підтверджую дозвіл на будівництво, документи, які дійсні, які ніхто не відмінив», – наголошує Олег Регіда.

ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ

 

 

 

Спроби розпочати роботи на вищевказаній земельній ділянці «Київміськбуд» робив ще взимку поточного року. Тоді місцеві мешканці чинили неабиякий спротив, стверджуючи, що Холдингова компанія намагається здійснювати будівництво незаконним шляхом. Для вирішення спірного питання, в ході засідання містобудівної-земельної комісії Київради 16.02.2016 року створено робочу комісію.

У результаті роботи профільної робочої групи при Постійній комісії  Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування було визначено, що  Холдингова компанія «Київміськбуд» має усі необхідні документи, які підтверджують законність і правомірність будівництва на вул. Святошинській.

  За словами Голови комісії Олександра Міщенка, Департаментом з питань містобудування та архітектури та Департаментом землевідведення КМДА  була проведена перевірка фактів, викладених у зверненні місцевих мешканців щодо правомірності видачі дозволів та інших документів на будівництво, а також звірена уся документарна основа щодо забудови вказаної ділянки.

«Судячи з висновків, на сьогоднішній день є повністю всі документи щодо будівництва на цьому об’єкті. Щодо того, як була відведена земля, також є всі документи, у юридичного відділу Департаменту архітектури питань до них нема. Стосовно містобудівної документації у комісії запитань також немає. Тобто, на сьогоднішній день «Київміськбудом» надані усі необхідні документи, проект пройшов Державну експертизу, – зазначив Олександр Міщенко. – Місто повинно розвиватись, і має бути в цьому так само і сприяння громади. Влада готова до конструктивного діалогу, і усі питання щодо того, як ви житимете в той час, поки триватиме будівництво, «Київміськбуд» має враховувати. І ті вимоги, які звучали на перших зустрічах, компанія бере до уваги».

Місцеві мешканці визнали правомірність та законність документів. В цей же час, вони висловили занепокоєність тим, що дорога, яка веде до будівництва, є досить вузькою, а значить будівельна техніка заважатиме проїзду автівок. Окрім цього, за їх словами, на цій земельній ділянці має бути дитячий садок.

       Віце-президент «Київміськбуду» Василь Дудурич підтвердив готовність компанії йти на компроміс.

ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПО ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКІЙ

 

«Головною умовою під час переговорів щодо цієї земельної ділянки на сесії Київської Міської Ради було будівництво дитячого садочка. Це питання розглянуто під час засідання Правління компанії, прийнято рішення його збудувати. Стосовно проїзду – якщо є сумніви щодо пропускної здатності дороги, можемо звернутись до «Київавтодору» із клопотанням щодо її збільшення. Зараз будівельна техніка заїжджає з іншої сторони від вулиці, через територію Лісгоспу. Також, розробляється ДПТ, яким передбачено можливість заїзду та виїзду автомобілей жителів майбутньої новобудови через територію підприємства, що розташоване з протилежної до цієї дороги сторони. Тобто, вантажівки не їздитимуть тією дорогою, що й ваші автівки, а пропускна спроможність вулиці порушена не буде. Тож усі ці вимоги будуть виконані. Але якщо не ці речі є каменем спотикання в даній ситуації, то називайте їх відверто», – сказав Василь Дудурич.

Зараз на цій земельній ділянці місцеві мешканці паркують свої машини. Адреса зазначена в переліку  КП «Київтранспарксервіс», як земельна ділянка, на якій функціонують незаконні паркувальні майданчики без відповідних на це документів.

«Існує певна процедура розробки документації, що триває не менше року. Це проходження усіх інстанцій, затверджень, експертних висновків. На виході забудовник отримує документи, заходить на будівельний майданчик. І тут до нього приходять люди і кажуть: не будуй, бо нам не подобається. Але якщо документи оформлені вірно, таких ситуацій бути не повинно. У мене питання – яку відповідальність мають нести люди, які блокують будівництво? І чи встановлена вона взагалі?», – зазначив член Постійній комісії  Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Микола Негрич.

На даний час Холдингова компанія «Київміськбуд» здійснює свої законно підтверджені наміри щодо будівництва житлового будинку із дитячим садочком за адресою вул. Святошинська.

   Звертаємо увагу ЗМІ щодо неправомірності поширення недостовірної інформації.   Холдингова компанія «Київміськбуд» ще раз наголошує, що діє в рамках чинного законодавства і на основі виданих дозвільних документів на проведення будівельно-монтажних робіт.