ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

 «Київміськбуд» реалізує нежитлові приміщення у різних районах столиці

Вдало вибране приміщення для бізнесу у багатьох випадках має вирішальне значення для реалізації найамбітніших задумів. Якщо ви розміщуєте свою торгову точку в привабливому місці з хорошою транспортною розв’язкою, на вас чекає велика кількість відвідувачів, і, відповідно, значні прибутки. «Київміськбуд» – ваш надійний партнер у цьому питанні.

Холдингова компанія реалізує різноманітні приміщення під організацію бізнесу, підприємницької діяльності, офісного центру тощо.

   В Голосіївському районі по вул. Д. Луценка, 16, в центрі нових житлових комплексів та місці з інтенсивним рухом автотранспорту розташована окрема будівля площею 471,7 кв.м.

 

 В Дарницькому районі продаються одразу кілька приміщень. Нежитлове приміщення по вул. Б. Гмирі, 5-А площею 778,00 кв.м на першому поверсі 10-поверхового будинку. Має 9 окремих входів із фасадної частини будівлі, що дає широкі можливості для використання приміщення. Та по вул. Б. Гмирі, 9. Нежитлове приміщеня має кабінетну систему, приймальню і кімнату для переговорів, ідеально підходить під офіс.

 

Ще одне цікаве нежитлове приміщення в Дарницькому районі розташоване в щойно збудованому ТОЦ «Паралель» на вул. О. Мішуги, 10. Його площа від 61 кв.м до 176 кв.м. Будівля налічує 5 поверхів та підземний паркінг. Зручна транспортна розв’язка. Саме тут ви можете втілити в реальність будь-які бізнес-плани та ідеї.

 

 Деснянський район славиться стрімким розвитком малого та середнього бізнесу, тому тут постійно існує потреба у нежитлових приміщеннях. По проспекту В. Маяковського, 91-В в новому торговельному центрі реалізуються приміщення невеликої площі від 44 до 115 кв.м. Вибір потрібної площі забезпечить майбутньому власнику комфортні умови для будь-якого виду підприємницької діяльності.

 У Дніпровському районі радимо звернути увагу на три приміщення. Перше знаходиться по проспекту Возз’єднання, 5-Б. Його площа 373,6 кв.м. У цього приміщення відсутнє цільове призначення, що дозволяє розвивати будь-який напрям вашого бізнесу.

 

Наступна будівля площею 377,8 кв.м розташована по вул. І. Микитенка, 9-Б. Це приміщення якнайкраще підійде під офіс, медичний заклад, фітнес-клуб, магазин або ветеринарну клініку.

 

 

І третій об’єкт – двоповерхове нежитлове приміщення по вул. Празькій, 21/2 площею 408,9 кв.м. прибудоване до багатоповерхового житлового будинку. Поруч велика кількість багатоповерхових житлових будинків, що гарантує відповідний потік відвідувачів.

 У Оболонському районі «Київміськбуд» реалізує будівлю площею 655,1 кв.м по вул. З.Гайдай, 2-А поруч зі ст.м. «Мінська», у густонаселеному мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою.

Та будівлю площею 355,0 кв.м по проспекту М.Рокосовського, 3-А. Неподалік ст.м. «Мінська» та «Оболонь», зручна транспортна розв’язка та великий потік людей додає переваг у виборі цього приміщення, як офісного центру.

 

У Солом’янському районі окремо розташована двоповерхова адміністративна будівля площею 1032,5 кв.м. по провулку Очаківському, 3. Приміщення підійде для компаній, які дбають про своїх співробітників та цінують час своїх клієнтів.

 

 У Подільському районі до реалізації пропонуються два об’єкти. Офісне приміщення з фасадним входом площею 158,75 кв.м по проспекту Правди, 5-Б, що міститься на 1 поверсі повністю заселеного житлового будинку. Особливо підійде для облаштування сучасного комфортного офісу.

І ще одне приміщення, що розташоване в житловому комплексі по вул. Білицькій, 20. Його площа від 63 до 123,5 кв.м. Доступність до будівлі забезпечує близькість до ст.м «Оболонь» і зупинки міської електрички «Вишгородська».

 

На нашому сайті http://www.kmb-sale.com/ у розділі Продаж комерційної нерухомості можна ознайомитись з актуальними пропозиціями та зв’язатись з нами по телефону: (044) 280-90-11. Наші менеджери детально поінформують вас про будь-яке приміщення, яке вас зацікавило.