ЗА ПІДТРИМКИ «КИЇВМІСЬКБУДУ» ВІДБУВСЯ 16-Й КУБОК УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ

Київські спортсмени взяли участь у Кубку України з армспорту-2016, який днями пройшов у Харкові. Участь у змаганнях взяли понад двадцять спортсменів з Києва. Столична Збірна виборола третє місце, загалом здобувши дванадцять медалей. Вже традиційно турнір пройшов за підтримки ПАТ ХК «Київміськбуд».

 

Як зазначив президент Київської федерації армспорту Артем Рубан, завдяки підтримці спонсорів для київських спортсменів було розроблено та виготовлено нову якісну футболку з логотипом Федерації, також вдалося частково профінансувати поїздку спортсменів з Києва на Кубок України.

«Шкода, не вдалося забезпечити фінансування у повному обсязі, утім, будемо і далі вести роботу в цьому напрямі. Цьогорічний Кубок України засвідчив, що професійний рівень спортсменів постійно зростає. Я переконаний, що Київська федерація активно розвиватиметься і надалі, її очікують нові спортивні здобутки. Спільними зусиллями будемо здобувати перемогу за перемогою!», – сказав Армен Рубан.

Своєю чергою Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Степан Кударенко підкреслив, що Компанія завжди сприяє розвитку різних видів спорту. Будівельники підтримують і бігунів, і футболістів-аматорів, і хокеїстів.

«Інвестиції у спорт – це, насамперед, інвестиції у здорову націю. Дуже важливо, щоб люди займалися спортом, адже робота і сидіння в офісах, відбирають здоров’я і сили. До того ж, дух змагання – як ніщо інше стимулює до роботи над собою. Тому по можливості «Київміськбуд» допомагає спортсменам, адже такі масові заходи якнайкраще популяризують здоровий спосіб життя і фізичну культуру, а також дають змогу проявити себе талантам різного віку», – сказав Степан Кударенко.