З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Правління ПАТ «ХК «Київміськбуд» вітає з Днем Конституції України

                                        Шановні колеги і співвітчизники!

         28 червня в Україні відзначається День Конституції. Саме в цей день, а вірніше, у безсонну парламентську ніч 1996 року, був прийнятий Основний закон нашої держави, який закріплює інтереси кожного громадянина і є основою демократичного розвитку українського суспільства.

Одним із пунктів у ньому зазначено, що право на житло є одним із найважливіших соціально-економічних прав громадян. А тому Холдингова компанія «Київміськбуд» докладає всіх зусиль, щоб власне житло для українців стало реальністю, а не мрією.

Виконувати свою роботу чесно і якісно – за таким принципом понад шість десятиліть працює наш трудовий колектив, який готовий робити все можливе на благо і процвітання Батьківщини. Адже ми впевнені – країна  розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати не тільки нові будинки, а й суспільство, в якому пануватимуть гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Зичимо всім міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої спільної держави. Будьмо разом у процесі розбудови Києва і побудови демократичного громадянського суспільства!

З повагою,
Правління ПАТ «ХК «Київміськбуд»