ЖК «MANHATTAN CITY» РОСТЕ ВГОРУ

Моноліт першого будинку житлового комплексу «Manhattan City» на завершальному етапі.

Наближаються до завершення роботи з облаштування монолітного каркасу першого будинку. Тривають роботи з облаштування цегляної кладки по периметру новобудови на рівні 19-29 поверху, а також виконується внутрішня кладка. Майже завершено монтаж сходових маршів, триває облаштування вентиляційних систем та монтаж інженерних сантехнічних стояків та опалення. 

ЖК «MANHATTAN CITY» РОСТЕ ВГОРУ

У будинках №2 та 3 виконуються монолітні конструкції вертикальних елементів 12 та 15 поверхів відповідно, а також цегляна кладка периметру. 

ЖК «MANHATTAN CITY» РОСТЕ ВГОРУ

«Manhattan city» стане одним із найунікальніших житлових комплексів міста. Об’єднанні стилобатом три сучасні новобудови, із навісними фасадами, що створюватимуть ілюзію руху, формуватимуть осередок стилю та респектабельності столиці. Панорамні вікна відкриватимуть мешканцям комплексу  види на центральну частину столиці. Всередині «Manhattan city» – це високий рівень безпеки та комфорту. А різноманітне планування квартир дасть максимальний простір для здійснення найсміливіших мрій у пошуках ідеального житла.

Зараз на квартири у ЖК «Manhattan city» діє знижка до 20%. Також  можна скористатися безпрецедентной  розстрочкою. Подивитися на власні очі, як зводиться київський Манхеттен можна безпосередньо у відділі продажу, що розташований на перетині проспекту Перемоги і вул. Борщагівської.