БУДІВНИЦТВО ЖК «МЕДОВИЙ» ДОСЯГЛО РІВНЯ 17 ПОВЕРХУ

Зведення житлового комплексу «Медовий» триває. Будівельники працюють активними темпами, тож вже зараз на об’єкті з’явились обриси майбутнього комплексу.

Майбутня новобудова №3 виросла вже на 17 поверхів, тривають роботи з укладення цегляної кладки на рівні 2 поверху. Також виконується облаштування монолітної частини паркінгу.

На будинку №1 виконуються роботи з облаштування монолітного каркасу на рівні 8 поверху, розпочато цегляну кладку на 1-2 поверхах.

Будинок №2 зводиться кількома етапами, зараз там виконуються роботи із формування пальового поля та облаштовується підвальна частина будинку.

По закінченню будівництва, у ЖК «Медовий», окрім житлових будинків та паркінгу, буде дитячий садок. Також поблизу комплексу буде три нові дороги, які дозволять мешканцям «Медового» у максимально комфортний спосіб дістатися будь-якої частини міста.  

Зараз у наявності ще лишились квартири різних метражів та планувань, які задовольнять потреби навіть найвибагливішого покупця. Більш детальну інформацію щодо купівлі нерухомості у ЖК «Медовий», а також можливості купівлі житла на умовах іпотечного кредитування та інших програм, можна дізнатись у відділі продажу: (044) 280 90 11; вул. М.Омеляновича-Павленка (раніше Суворова), 4/6.