ТЕТЯНА МАРКОВА: КИЇВМІСЬКБУД ЗМІНЮЄ УМОВИ РОЗСТРОЧКИ ТА ЦІНИ

Холдингова компанія «Київміськбуд» із 1 вересня планує підвищить ціни на своїх об’єктах та з 15 серпня змінити умови розстрочки за поточними договорами. Про це повідомила директорка Департаменту продажу і маркетингу Тетяна Маркова.

За її словами, 15 серпня закінчується пільговий період, наданий інвесторам, які сплачують за угодами розстрочки, після чого оплата буде здійснюватись за поточною базовою вартістю квадратного метра, а з 1 вересня зростуть цін на всіх об’єктах, які будує Холдингова компанія.

«Підвищення спричинене, в першу чергу, війною, яка тягне за собою складні соціальні й економічні наслідки. Будівельні матеріали вже подорожчали на понад 30% і, на жаль, це не межа, паливно-мастильні матеріали, окрім значного підвищення, носять частково дефіцитний характер, позначилась війна і на логістиці доставки комплектуючих в Київ. Постачальники і виробники підняли ціни на свою продукцію і через значне подорожчання валюти. І хоча «Київміськбуд» використовує переважно матеріали вітчизняного виробництва, валютна складова присутня у кожному з них.

Попри всі ці складності, і окремо дуже обмежений за кількістю людський потенціал, нам вдалось відновити будівництво на 7 ЖК і наразі намагаємося запустити роботи на ще кількох. Компанія наполегливо працює над відновленням будівництва на всіх житлових комплексах та забезпеченням житлом населення», – зазначила Тетяна Маркова і додала, що про зміну вартості квадратного метра Компанія традиційно повідомляє своїх покупців завчасно.

 

Нагадаємо, «Київміськбуд» з 1 червня відновив роботи на семи будівельних майданчиках – ЖК «Райдужний», ЖК «Шевченківський» , ЖК «Гвардійський» , ЖК «Поділ град», ЖК Mirax, ЖК Freedom, ЖК Star Сity. Поступово роботи будуть відновлюватися на всіх об’єктах, які будує компанія.