ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Сьогодні для кожного з нас Основний Закон – це не просто збірка правових норм.
Це архітектурний план нашої свободи, гідності та державного суверенітету.
Це міцний фундамент, на якому ми щодня, попри всі виклики, зводимо майбутнє нашої країни – вільної, мирної та процвітаючої України.

Поки наші мужні воїни зі зброєю в руках виборюють право на незалежність на передовій, команда Київміськбуду тримає стрій на своєму фронті.
Ми продовжуємо працювати, творити та відбудовувати задля майбутнього нашої столиці та кожного киянина.

Зі святом! Разом до Перемоги! 🇺🇦

ВІТАЄМО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
З повагою
Правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд»