У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОДАВАТИМУТЬ НЕРУХОМІСТЬ ПО-НОВОМУ.

  Фахівці Холдингової компанії і корпорації «Інформаційні технології» вийшли на заключний етап із впровадження ERP-системи, а саме, модуля з управління реалізацією нерухомістю.

Рішення про початок співпраці з корпорацією «Інформаційні технології» та використання у своїй діяльності бізнес-рішень на базі багатофункціональної системи управління підприємством IT- Enterprise, керівництво ПАТ «ХК «Київміськбуд» прийняло в листопаді 2012 року. За цей час у Холдингу виконаний проект реінжинірингу і автоматизації з управління діловодством і впровадженням системи електронного документообігу, модернізовані бізнес-процеси управління персоналом і розрахунком заробітної плати, завершено проект «Бухгалтерський та податковий облік». Модуль, над яким зараз працюють фахівці компаній, дозволить зробити процес продажу нерухомості більш прозорим і контрольованим.

Конфігурування системи управління реалізацією нерухомості почалося у вересні 2013 року. На сьогоднішній день у Холдингу відбувається процес переходу на нову систему. Її можливості практично виключають вплив людського фактора на процес купівлі-продажу. Велика кількість програмних методів перевірок і звітів спростить роботу не тільки менеджерів з продажу, а й керівництва холдингу в цілому.

У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОДАВАТИМУТЬ НЕРУХОМІСТЬ ПО-НОВОМУ.

У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОДАВАТИМУТЬ НЕРУХОМІСТЬ ПО-НОВОМУ.

Формування договору на покупку нерухомості буде займати не більше 5 хвилин. Налагоджено автоматичне відстеження проплат та виконання графіків фінансування, розсилання електронних повідомлень як співробітникам холдингу, які відповідають за ведення договорів, так і інвесторам. Це дає можливість швидше і якісніше обслуговувати клієнтів, а також приносить позитивний економічний ефект компанії і дозволяє акумулювати внутрішні кошти для інвестування в об’єкти будівництва. На сьогоднішній день продаж об’єктів нерухомості за новою системою ведеться більш ніж по 15 об’єктам.

У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОДАВАТИМУТЬ НЕРУХОМІСТЬ ПО-НОВОМУ.

У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ПРОДАВАТИМУТЬ НЕРУХОМІСТЬ ПО-НОВОМУ.

Із січня 2014 року Холдингова компанія повністю перейде на реалізацію нерухомості по-новому. Тому сьогодні активно проводяться наради між фахівцями «Київміськбуду» і корпорацією «Інформаційні технології». Розробники системи ведуть он-лайн підтримку наших фахівців, проводять навчання менеджерів і керівного складу щодо здійснення бізнес-процесів реалізації нерухомості холдингу в ERP- системі.