У 3-5 СЕКЦІЯХ ЖК ПЕКТОРАЛЬ ПРОВОДЯТЬСЯ ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ ЛІФТІВ

Будівельники завершують роботи у секціях 3, 4 і 5 житлового комплексу “Пектораль”, що будується на бульварі Кольцова, 7-А у Святошинському районі столиці. 

На сьогодні на об’єкті завершені роботи з благоустрою. Ведуться роботи щодо підключення постійних систем (електрики, каналізації, опалення, водопостачання). 

На стадії завершення решта інженерних систем (пожежна сигналізація, вентиляція, внутрішня електрика, система доступу контролю).

Проводяться пусконалагоджувальні роботи ліфтів. На даному етапі проходить збір документів та передача їх до міських експлуатуючих організацій.

ЖК “Пектораль” – це 25-поверховий 5-секційний будинок, з комерційними приміщеннями на перших поверхах та гостьовим паркінгом. Навколо комплексу знаходиться велика кількість дитячих садків, шкіл, магазинів, що на рівні зі зручною транспортною розв’язкою зробить життя мешканцыв комфортним і безтурботним. У продажу 1, 2 і 3-кімнатні квартири з продуманим плануванням, вартість квадратного метру від 22 050 грн, знижка 10%.